Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4779 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Ot] Ghost in the shell soundtrack - smieszny jezyk Romaji, cos jest nie tak... , kubazzz 17/06/05 22:56
myslalem ze to jakis bulgarski pomieszany z japonskim i angielskim.
http://gmailhost.com/zzzfbz/Ghost11.ogg
posluchajcie sobie. wg ponizszego linka to jest Romaji.
http://www.animelyrics.com/...ll/inneruniverse.htm
totalnie bez sensu jak dla mnie:)
wg http://en.wikipedia.org/wiki/Romaji to powinna byc tylko transkrypcja fonetyczna, a tu jakis kosmos jest. ale strasznie zalatuje slowianskimi jezykami [juz na pewno nie romanskimi]

SM-S908

  1. czytac, czytac!!! ciekawe to jest, a moze ktos cos wie albo , kubazzz 17/06/05 23:19
    cos zinterpretuje, wyjasni,.
    nurtuje mnie ta sprawa:)

    SM-S908

  2. nie dociekaj :) , GULIwer 18/06/05 00:07
    ja tam wiem jedno Yoko Kanno wymiata muza do GitSów, Cowboy Bebop, Wolf's Rain i wielu wielu innych anime w których świetnie uzupełnia to co dzieje się na ekranie ^__^
    A czy nie wspomniałem właśnie zaciągnałem OSTy ze wszystkich GitSów w flac ;)) cyrka 2,4GB :D

    I'm only noise on wires

  3. hmmm , 0r8 18/06/05 00:14
    cholera, faktycznie cos jest nie tak. nie dosc ze nie "brzmi" po japonsku to takie cus zbija mnie z tropu:
    rozbivali, ne znaet, kto ego, beskonechnyj beg, ya mogu starat'sya na letu ne upast'...

    noo, jak to ma byc japonski to ja jestem pilny uczen ;)

    1. to jest jakis bardzo blisko spokrewniony z jezykiem polskim , kubazzz 18/06/05 00:25
      moze kaszubski?:)
      a moze to jednak sztuczny twor jakis?
      bo bazujac na mojej wiedzy moge powiedziec, ze nie jest to polski, czeski, slowacki ani rosyjski.

      SM-S908

    2. hmm , kubazzz 18/06/05 00:41
      a moze i rosyjski, fak nie wiem:/

      SM-S908

      1. hmm , 0r8 18/06/05 00:48
        google wypluwaja ze moze i rosyjski :>
        w kazdym razie pojedyncze slowa to rosyjski na bank.

  4. cytując , Wedrowiec 18/06/05 01:29
    Have A Nice Day | Go Fuck Yourself
    Choose One.


    ;)

    Leć do kina do japońców albo czekaj x lat na wersję DVD-X-Generation.

    Póki co kradnij, nie wnikaj, zachwycaj się.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. atsd , Wedrowiec 18/06/05 01:32
      D:\Muzyka\1\Ghost In The Shell - Inner Universe - kanno yoko.mp3
      ;)

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  5. Sciagnij sobie... , d-feNce 18/06/05 19:38
    ...jakiegos fansuba GitS: Stand Alone Complex (pierwszy sezon), np. od AnimeOne.

    Jest to kawalek z poczatkowych napisow. Bedziesz mial tam pokazany pelen tekst, po rosyjsku, angielsku i fonetycznie. Japonskiego tam chyba w ogole nie ma. Poza angielskim i rosyjskim, sa tam jeszcze wstawki z laciny.

    BTW: kawalek z GitS: SAC2 tez jest w podobnym stylu.

    there's no sense crying over every mistake,
    you just keep on trying till you run out
    of cake

    1. dalem , kubazzz 18/06/05 21:27
      linka przeciez do tekstu - http://www.animelyrics.com/...ll/inneruniverse.htm :)

      SM-S908

      1. U mnie ten link nie dziala... , d-feNce 19/06/05 00:28
        Przypuszczam w kazdym razie, ze na tej stronie jest tekst piosenki zapisany fonetycznie. Romaji dla Japonczyka oznacza po prostu alfabet lacinski, czyli nasz. A ze tu nastepuje romanizacja z rosyjskich krzaczkow... coz, widocznie tak tez sie robi.

        Polecalem sciagnac fansuba, gdyz tam mamy m.in. karaoke zapisane wlasnie cyrylicą. Wszelkie watpliwosci co do jezyka mijaja, gdy widzisz np. "ya mogu" zapisane po rosyjsku.

        there's no sense crying over every mistake,
        you just keep on trying till you run out
        of cake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL