Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 38055 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GTA: SA - film jak przejść grę w 7 godzin :) , Jacek_2004 19/06/05 09:56
http://www.mag.sirius.pl/download.php?id=165

  1. Moze i to jest jakis wyczyn , krogulec 19/06/05 11:32
    ale, zeby az film z tego krecic? Co innego przejscie Dooma w minute czy 2, albo Morrowinda w 15 minut. Tam to sie czuje moc tego wyczynu, ale co ja jako nie grajacy w GTA:SA moge sobie pomyslec - Chyba tylko to , ze ta gra krotka jest ;-)

  2. Uwielbiam gry których.. , Dziadek_W 19/06/05 12:14
    .. w ogole przejść nie mogę. Jak do tej pory 99% gier jest dla mnie "nowościami", a te ktore moge zakonczyć.. szkoda mi kończyc. Bo jak to mowi ktos tam, po to sie goni kroliczka by gonic go..

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

  3. phi , myszon 19/06/05 12:28
    Gdzieś był poradnik jak przejść Fallouta 2 w godzinę. To jest dopiero wyczyn.

    1. tak długo?! , Dygnitarz/Wiche 19/06/05 23:03
      F2 w 18 minut to jest coś!
      http://speeddemosarchive.com/Fallout2.html
      http://speeddemosarchive.com/GameList.html

      "Dziękuję niebu, że we wszystkich
      swoich instynktach pozostałem Polakiem."
      Friedrich Nietzsche

  4. ja do dzisiaj ogladam tylko jeden filmik z ukonczenia gry , DmK 19/06/05 14:08
    Half-Life w 45 minut... ogien

  5. Jeśli o przechodzenie gier chodzi - CHROME misja którą trzeba przejść niezauważonym... , Chrisu 20/06/05 09:20
    Wysiadam sobie z lądownika, idę i idę jestem "niewidzialny", przechodzę przez pokój z naukowcami i... i dochodzę do miejsca gdzie mam kładkę a później idę w lewo. No itu jest problem. ZAWSZE ktoś mnie znajdzie. Już nie mówię o sytuacji gdzie zostanę zauważony bo kogoś "zdejmę", ale nieraz jest tak że jestm ukryty za skrzyniami, włączę "niewidzialność", pójdzie strażnik i i tak mnie zobaczy :(. Szlag mnie już trafia. Na ~rok odłożyłem grę przez to, zmieniłem w międzyczasie 3 karty graficzne no i przydałoby sie wreszcie do niej powrócić przez wakacje ;).

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  6. ja widziałem , pirat 20/06/05 13:05
    przejście Quake'a 1 w 666 sekund :]

    odczepta się od mojego podpisu ;)

    1. rowniez , Mademan 21/06/05 01:11
      to bylo kickass :)

    2. to jest to demo , myszon 21/06/05 17:47
      na którym większość czasu widać plansze ładowania nowych map? A koleś praktycznie nie dotyka ziemi?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL