Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » okobar 23:23
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 59845 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po wizycie w "Spiżu" w Katowicach - krótka relacja. , Doczu 22/06/05 06:03
Jak obiecywałem - tak pisze.
Knajpka wielka jak cholera (sądzę, że z pomieszczeniem ok.250-300 osób nie byłoby problemu), wystrój a'la hala warzelnicza w browarze (całkiem niexle to wygląda). Teraz najważniejsze - ceny:
Obecnie jest promocja więc piwa (0,5L)kosztują nastepująco:
jasne - 3 PLN.
Piwko dobre, nie miałem zgagi po jednym jasnym i dwóch mocnych :-)
To tyle.
ciemne- 3PLN
mocne - 3,5 PLN
Jest jeszcze pszeniczne, ale na razie tylko w ofercie, bo jak ja byłem to w sprzedazy nie było.
Chleb ze smalcem i cebulką 1,5 PLN (nawet niezły)
Ceny bez promocji to
jasne i ciemne 5 PLN
mocne - bodaj 5,5 lub 6 PLN.
Do kiedy trwa promocja nie wiem, bo wstydziłęm sie zapytać.

  1. Jeronie pieronie... , Pron! 22/06/05 08:16
    ... a kaj to jest?

    Slalom alejkom!

  2. No, brzmi smakowicie , Agnes 22/06/05 08:33
    tylko szkoda tego pszenicznego, w sumie do Spiża to tylko na to się chodzi.
    A że za chlebek każą sobie płacić, to skandal <mrug>, powinien być za darmo!

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  3. Żeby standardowo było po 3, , Konrad 22/06/05 08:41
    a od czasu do czasu zrobili promocję, to by od klientów się nie opędzili ;)

  4. a pomyslec, , rrafaell 22/06/05 09:01
    ze kiedys dawali chleb ze smalcem za friko i to w wiekszych ilosciach. We Wroclawiu kiedys byl fajny klimat w spizu, a teraz zrobila sie chala. Ciekawe czy bedzie podobnie w Katowicach.

    Użytkownicy wszelakich
    procesorów
    łączcie się. :-)

  5. tez wczoraj bylem.. , DKdent 22/06/05 09:30
    ..rzeczywiscie duuzee to jest :) niby 2,5 tys metrow kwadratowych wg biznespolska.pl 8) ...obsluga jeszcze nieco zagubiona ale jako ze wszystko nowe to wybaczam ;) (gdzie sa soki?! gdzie sa soki?! ;))) piwo bardzo dobre.. bardzo jasne.. i ma mila goryczke.. jak ciemne i mocne nie wiem..

    reorganizacja świata...

  6. o mamo jak pieknie :) , Mackie Messer 22/06/05 10:36
    Przydaloby sie cos takiego w Wawie... Jakies fotki?

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  7. ja kce "przeniczne" , bajbusek 22/06/05 11:00
    :) !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL