Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60319 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) Ile może być warta Motorola T722i z urwanym zaczepem od klapki? :-) , DJopek 22/06/05 08:57
http://djopek.civ.pl/dsc06807.jpg - tak to wygląda - poza tym telefon nie ma żadnych innych wad, wszystko działa, w niektórych miejscach widać drobne ślady użytkowania (telefon był od początku noszony w futerale więc ekran i klawiatura w stanie idealnym wręcz. Telefon ma założonego simlocka.

Pytam bo mam taki wystawiony na allegro, jako uszkodzony BCM (bez ceny minimalnej) i dostałem propozycję od gościa, który kupi od zaraz, odbiór osobisty bo jest z tego samego miasta co ja, no i nie wiem ile zaproponować? :|

Poradźcie, bo na allegro albo same nówki są, albo uszkodzenia dużo większe (nie działający wyświetlacz etc) i nie potrafię wyprowadzić średniej ceny...?

  1. Kup lepiej to: , XepeR 22/06/05 09:07
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54052209
    Zmontuj i sprzedaj po normalnej cenie :)

    1. Nie chce mi się w to bawić , DJopek 22/06/05 09:12
      Wolę sprzedać i mieć spokój... Pytanie tylko ile wziąć? :-) Nowe chodzą na allegro w zależności od wyposarzenia od 190-250zł. Hmm...

  2. Jak masz odpęknięty kawałek , Konrad 22/06/05 09:18
    to go przyklej, ale raczej też będzie trzeba wystawiać jako "po przejściach" :]
    Jeśli nie chcesz nic dokupować, to wypadało by żądać: cena nowego - 1,5*cena obudowy

    1. Hmm.... , DJopek 22/06/05 09:28
      To jeżeli używany kosztuje 190-200zł (goły, tzn. tylko telefon + ładowarka), koszt obudowy (albo i nawet tego zestawu serwisowego) 20zł, to jeżeli zaproponuję 160 (no może nawet 150zł bo ma blokadę simlock) to będzie uczciwa cena?

    2. Jeśli Tobie cena pasuje , Konrad 22/06/05 09:34
      i klient się zgodzi, to git. Skoro gość proponuje kupno "od zaraz" to pewnie wie o tych obudowach, więc nie warto zbytnio popuszczać, co by on nie zarobił chcąc sprzedać fonika po naprawie (wymianie obudowy)...

  3. od ceny uzywanego odejmij cene obudowy i piwko za montaz , bajbusek 22/06/05 10:57
    123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL