Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2907 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) Jedzie ktoś z Krakowa na sobotni zlot do Wawy? , DJopek 22/06/05 19:59
Ja bym chętnie pojechał, ale znowu samemu gnać mi się nie chce, może ktoś jedzie autkiem to bym się doczepił ;-)

  1. ja jeszcze nie wiem , recydywista 22/06/05 21:46
    wszystko zależy od tego czy kasa mi zdąży spłynąć.
    autem niestety nie pojadę, a to z tego prozaicznego powodu, że po prostu go nie mam : )

    Computers are useless. They can only
    give you
    answers.

  2. może gorky jedzie ? , recydywista 22/06/05 21:47
    666

    Computers are useless. They can only
    give you
    answers.

  3. czas odkurzyc , kubazzz 22/06/05 23:10
    swoja gwiazdke i pojechac.
    zreszta i tak wiem ze jezdzi bo widzialem pare dni temu:)

    SM-S908

  4. niet , Dabrow 23/06/05 08:27
    jadę na weselicho do Tarnowa - tam to dopiero będzie ubaw (-;

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. Ja też , Ankalagon Czarny 23/06/05 09:56
      niestety nie jadę - będę w Busku na weselu ;)

      ... szukam

  5. To nikt nie jedzie? :| , DJopek 23/06/05 12:22
    Kiszka - samemu mi się jechać nie chce, zostanę w takim razie w Kraku na wiankach - bo co mi pozostaje ;-)

    1. na to wygląda :( , jamal 23/06/05 14:28
      sam bym się chętnie wybrał, ale nie posiadam 4 kółek :( a i samemu tak jakoś głupio pociągiem jeździć.

      GG 2442719

  6. koszty, koszty i jeszcze raz koszty , recydywista 23/06/05 12:29
    54 zł za ulgowy w jedną stronę, benzyna wcale nie wychodzi taniej : (

    Computers are useless. They can only
    give you
    answers.

    1. kup bilet , Fantomas 23/06/05 13:25
      weekendowy ... tylko musisz wrócic w niedziele przed północą bo Twoj bilet zamieni sie w swistek papieru toaletowego , Twoj pociag w dynie, a piekna wrózka w kanara biletowego :))))

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

    2. Na samolot? ;-) , zartie 23/06/05 18:32
      Jedź pospiesznym, nie ekspresem - niedawno z Krakowa do Radomia płaciłem za normalny coś ok. 35 zł, do Warszawy będzie trochę ponad 40 zł.

      PS. Wg strony PKP bilet normalny 2 kl. kosztuje 43,04 zł.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  7. To w końcu nikt ni będzie jechał z Krakowa? , zartie 23/06/05 21:42
    Bo z chęcią bym się dosiadł w Radomiu :-)
    A jeżeli ma zamiar jechać pociągiem przez Radom, to niech też da znać.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. No widocznie nie za bardzo :/ , DJopek 23/06/05 22:55
      No nic - mam nadzieję że następny zlot ogólnopolski będzie ogłoszony przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, tak aby zapracowana brać krakowskich boardowiczów mogła sobie opowiednio zorganizować wolne i przygotować fundusze na ten cel :-)

      Poza tym co to za idiotyzm robienie zlotu w wianki??? Hę? :-)

      1. może chcą , Dabrow 24/06/05 10:46
        konkurować wiankami albo ogniami sztucznymi ((((-; Jak co roku "mają być takie jakich jeszcze nie było" (((-:

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

        1. hehe - faktycznie ten tekst jest dobry :))) , DJopek 24/06/05 10:58
          :)))))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL