Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 3035 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z uruchomieniem WinXP - ciągłe resety , rkowalcz 22/06/05 21:36
Jest sobie WinXP który podczas uruchamiania się (logo WinXP na czarnym tle) wywala na momencik blue screen i nastepuje reset i tak wkoło (w trybie awaryjnym też). Nie można zdążyc przeczytać blue screena. Stało się to podobno po wyjęciu pamięci i włoeniu spowrotem. Próbowałem różne sloty pamięci i zasze to samo.

Jak odczytać takiego BlueScreena ?

Czy da się z takiego WinXP odczytac jakie miał ustawienia połączenia sieciowego LAN (nie chce żeby znajoma wołała gościa od kablówki żeby jej dane wpisał - nie zapisała ich a ja otrzymałem komputer w powyższym stanie)?

  1. Odkurzyć.. , malyy 22/06/05 22:09
    kompa, przedmuchac bank pamięci, przemuć styki, sprawdzić z inną pamięcią....

    Pozdrawiam Andrzej

  2. mialem cos podobnego , LoX 22/06/05 22:38
    jak Win zgubil boot.ini, podmien na jakis inny moze pomoze...

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

  3. problemem , rkowalcz 23/06/05 05:53
    był uszkodzony plik na dysku. chkdsk pomogło

    1. hmm , Chucky 23/06/05 09:41
      w taki razie sprawdz dysk pod dosem jakis programem firmowym, w podobnej sytuacji u mnie (resety- nie ciagle ale resety) padl dysk, rozjechaly sie partycje , niby byly, ale cos tam z geometria bylo nie tak, okazalo sie ze byly bady na dysku - dostalem nowke :)

      Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
      3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

      1. tak bym , rkowalcz 23/06/05 09:52
        zrobił, ale robię to komuś (niby po znajomości, nie mojej znajomości) za friko i nie bede sie wczuwał. Normalnie to bym kopię dysku zrobił, bady sprawdził - ogólnie się postarał. A tak to WinXP się ładuje to niech go biorą :-) , nie mój biznes.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL