Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2897 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niskie napiecia i ich skoki na Cheftec'u 420W , PitBull_bb 22/06/05 22:26
hmm wsumie juz zauwazylem to dawno, ale dopiero teraz mnie natchnelo, aby spytac czy takie napiecia nie sa czasem za niskie jak na taki zasilacz i konfiguracje (w profilu)

http://img109.echo.cx/...hp?image=napiecia19qo.jpg

http://img109.echo.cx/...hp?image=napiecia20hy.jpg

  1. Zmierz , Mms 22/06/05 22:28
    miernikiem.

    Pozdrawiam

    1. racja , PitBull_bb 22/06/05 22:31
      w dodatku ze moj starszy to elektryk

      a moglby ktos jeszcze przytoczyc stronke, gdzie bylo opisane jakie napiecia sie gdzie mierzy ?

  2. czego Ty sluchasz!? , Tummi 22/06/05 22:31
    napiecia ujda, ale wez miernik w reke i sprawdz, czy plyta nie oszukuje :D

    W pewnych zasilkach mozna regulowac poszczegolne napiecia potencjometrami :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. ladna klapa z ta nuta , PitBull_bb 22/06/05 22:36
      tylko ze ostatnio zwalilem sobie liste i sypalem wszystko pokolei :/ lacznie z calym scierwem i sie dopiero dociera, ze tak powiem

    2. juz kiedys bylo podobnie ... , Nebuchadnezzar 22/06/05 22:42
      ktos podal linka do screenshota i w winampie tez mandaryna leciala - to jakas plaga :D

      dupa na stołku, morda przy korycie...

    3. nie chce nic mówić , Konrad 22/06/05 22:50
      ale siedzenie na Torrent Dream oznacza zazwyczaj jedno...

      1. jedyne co "teraz" tam robilem , PitBull_bb 22/06/05 22:55
        to szukalem linka do tego serwisu, gdzie mozna foty umieszczac, bo nie wiedzialem jak tego szukac na forum czy googlach. a wiedzialem ze tam sa tak wlasnie umieszczane

      2. ja tam nie jestem , Konrad 22/06/05 23:02
        z żadnej dochodzeniówki :p
        tak tylko zauważyłem, ale jednak się pomyliłem :D
        pozdro

  3. Bylo , Mademan 22/06/05 22:32
    Bylo Wiele razy walkowane ze tylko napiecie sprawdzone miernikiem jest wiarygodne. Problem w tym ze miernikiem latwo zmierzyc tylko 5 i 12V z molexa. Jezeli masz juz tak dluzszy czas, nie ma zwisow ani resetow to ja bym sie niczym nie martwil. Mozesz jeszcze odpalic inny programik np. SpeedFan i porownac wyniki z Everestem i koniecznie z biosem.

    1. zwisow nie ma wogole , PitBull_bb 22/06/05 22:38
      bo komp przewaznie idzie 24/7 nawet jak mnie nie ma.
      ale dzisiaj sie zdazyl jakis dziwny reset i nie wiem z jakiej przyczyny sie mu odchylilo

  4. coś jednak jest nie tak , Konrad 22/06/05 22:36
    mój konfig z profilu na Modecomie 350W ma lepsze napięcia i nie "skaczą"

  5. no 11,67v w idlu nie napawa , acd 22/06/05 22:40
    plazma...

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  6. Mam taki sam zasilacz w kompie... , Silent Wolf 23/06/05 11:44
    i mialem pewne problemy z jego stabiulnoscia i napieciami...

    ale jak sie okazalo jak podlaczenia zasilania troche bardziej zroznicowalem miedzy kablami (molexy) to napiecia wrocily do bardzo dobrych poziomow a temperatura i jego glosnosc sie zdecydowanie poprawily...

    -----------------
    .: Silent Wolf :.
    -----------------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL