Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2284 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Lame] Jaki dobry cooler do 40 zł? , JasioWP 22/06/05 23:12
_jak wyżej_


Ma schłodzić Palomino 1800+ (proc nie będzie kręcony)
Z góry THX za odpowiedzi
...EOT...

  1. no skoro EOT , sakooL 22/06/05 23:13
    to EOT

    1. ... , JasioWP 22/06/05 23:18
      LoL?

      1. moglbys najpierw poczytac dzieciaku co oznaczaja poszczegolne skroty , bajbusek 23/06/05 11:16
        a dopiero pisac LOL, EOT ... ja proponuje RTFM !

    2. doloz Jasiek 5 zl i kup cos takiego , sakooL 22/06/05 23:47
      http://www.cooling.pl/...78_79&products_id=776

      Tu masz recke:
      http://futurelabs.pl/...p;limit=1&limitstart=2

  2. hmm , kubazzz 22/06/05 23:18
    ja polece WhisperRock V. Bardzo cichy i nie gorszy wydajnoscia od Whisperrock IV. Na pewno idealny nie jest, ale za cene ~35zl jest bardo dobry.

    SM-S908

    1. ... , JasioWP 22/06/05 23:19
      słyszałem że mają źle wyszlifowany spód. I tak coppershima zastosuje...

      1. to prawda , kubazzz 22/06/05 23:20
        idealnie gladkie to to nie jest, ale ja nie zauwazam problemow istotnych. zreszta zawsze mozna poprawic fabryke:P

        SM-S908

      2. Jasiu , PKort 22/06/05 23:52
        wywal tego coppershima przez okno i nie zbliżaj się do niego więcej. To bardziej szkodzi, niż pomaga.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

        1. możesz to uzasadnić ? , PaszkfiL 23/06/05 00:37
          bo mm u siebie i jakoś nie widze żeby szkodziło ... procek AXP2200+

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

          1. Oczywiście , PKort 23/06/05 13:29
            Jeśli masz procesor z jakąkolwiek naklejką z góry, to CopperShim powoduje, że radiator nie przylega do jądra, tylko wisi nad nim. I procesor się pali. Tak samo, jeśli CS jest niedokładnie wykonany - grubszy o 0,1mm na przykład.

            Heavy Metal or no metal at all
            whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. znalomy tego ma z tanszych i nawet cichy jest. , XiSiO 22/06/05 23:20
    http://allegro.pl/show_item.php?item=54110612

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. Niskawy radiatorek, ale wart swojej ceny , Emios 22/06/05 23:24
      Pozdr

    2. Tylko, ze ten jest przeznaczony pod Pentiuma i Celerpna , sakooL 22/06/05 23:48
      123

  4. hmm... , JasioWP 23/06/05 12:45
    a ja zamiast kupić wentyla na Palomino to se sprawiłem VGA Silencera do mojego Radka 9800 :)

    1. ... , JasioWP 23/06/05 12:46
      tylko narazie jade na jakimś ECS'ie i FSB 166 ma mój proc...

  5. eot:D , acd 23/06/05 14:57
    to bylo piekne:))

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL