Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7815 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pamięci goodram, komp sie raz wlacza raz nie. o co chodzi ?? , masza 23/06/05 08:40
Witojcie posiadam kompa jak w opisie, ostatnio testuje sobie kostke Ramu (GoodRam) 512 400MHz CL3. Chcialbym miec 1GB, bo obecnie posiadam tylko 512 KS.

Przejdzmy do problemu:

Po pierwsze na mojej plycie glownej nie mam mozliwosci ustawienia ich na CL3, minimalnie mozna tylko cl2.5 lub "bySPD". Niezaleznie jakbym to ustawil (nawet resetowalem bios, mam wersje T1.8) problem wystepuje.

Gdy kostki są podłączone same (bez moich starych kingstonów) w obojętnie jakim slocie, to komputer czasem się włącza, a czasami zdarza sie tak, ze jest tzw. "glucha cisza", wsyztskei wiatraki chodzą, ale ekran sie nei wlacza itp.
1. Wlaczam kompa, przechodzi wsyztskei posty i wstaje.
2. Wylaczam kompa.
3.Wlaczam kompa, i glucha cisza.
4.Wylaczam kompa.
5.Wlaczam kompa i wstaje...hmm...

Gdy mam podpięte obie kostki jednoczesnie (kingstony w 1slot, goodramy w 2gi) to komp za kazdym razem sie wlacza, przechodzi wsyztskie testy, dziala idealnie.
Gdy natomiast podłącze w pierwszy slot Goodramy, a w drugi kingstony, powtarza sie sytuacja z "głuchą ciszą"...

Czy ramy padniętę ???

KS są 333MHZ cl25, a GR są 400MHz cl3

Pozdrowionka !!!

  1. chyba sa po prostu padniete , pablo85 23/06/05 08:46
    te goodramy

    I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
    bunghooooole.

  2. dodam jeszcze, ze testy programem "memtest" , masza 23/06/05 08:48
    przechodzą, (jak juz sie w koncu komp uruchomi)

    Pozdrowionka !!!

  3. pablo ma racje , Hummer 23/06/05 10:19
    na 90% kosci sa uszkodzone, mialem dokladnie ta sama sytuacje.

  4. pablo nie ma racji , exmac 23/06/05 11:48
    na 90% zasilacz jest za słaby, miałem dokładnie tą samą sytuację

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL