Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8258 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak korzystac z 2 podlacze do sieci na raz? , Silent Wolf 23/06/05 11:11
Mam od dzis podlaczenie do chello 1Mbit i podlaczenie do osiedlowej sieci.

Jak poustawiac, zeby np. The Bat i przegladarka internetowa korzystala z jednego, a eMule z innego?

Pozdr. .:SW:.

-----------------
.: Silent Wolf :.
-----------------

  1. to jest pytanie , kubazzz 23/06/05 11:18
    za 100punktow, ale z tego co paimetam to windows wymieka przy tym:)

    SM-S908

  2. rozwiązanie :) , DrLamok 23/06/05 11:24
    mialem ten sam problem kiedyś, osiedlówka + neo

    rozwiązałem problema w sposób taki iż ustawiłem w przeglądarce proxy.. a następnie wymusiłem ruch na to proxy poprzez drugie łącze.. ( komenda route z konsoli ).. to samo mozesz zrobic z serwerami pocztowymi itd..

    1. zreszta pisałem więcej o tym na boardzie.. w styczniu.. , DrLamok 23/06/05 11:36
      http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2005&id=87734

    2. btw można się z Tobą skontaktować przez jakiś komunikator czy coś ? , McKania 23/06/05 19:28
      pisałem maila ale nie odpowiadasz

      chyba że nie chcesz po prostu mieć ze mną do czynienia, to spox, wszystko rozumiem : )

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. oczywiscie... , Silent Wolf 23/06/05 22:55
        przepraszam za tego maila ...ale moglem go nie otrzymac - serwer na ktorym mialem skrzynke zmienil ostatnio domene z pf.pl na epf.pl...
        jesli mozesz jeszcze raz go wyslac pod adres , to na pewno odpowiem...

        Pozdr. .:SW:.

        -----------------
        .: Silent Wolf :.
        -----------------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL