Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 23366 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Battlefield 2 - gdzie sie da pograc?? , yolek 25/06/05 18:42
na wersji z kiosku??

...::: GG#: 794008 :::...

  1. Ja gralem , XepeR 25/06/05 20:09
    na wersji z kiosku. Teraz juz sie nie da niestety ale wiem dzieki temu ze warto miec oryginal. Takze zbieram kase na ta zacna gre :)

    1. Aha, mozna , XepeR 25/06/05 20:10
      poszukac scrackowane servery ale tez nie wiem gdzie i szczeze nie chce mi sie z tym grzebac...

  2. a ja kupiłem i zły jestem , Jacek_2004 25/06/05 20:23
    te menu do wyboru serwerów to tragedia. nie dość że się zacina to nie można sobie wyświetlic np. tylko jendą mape. serwery trackujące są zawsze pełne

  3. a ja mam , radas 25/06/05 20:42
    problem z odpaleniem , nie moge wybarc jezyka ..ktos mial juz taki problem??

    1. pliki językowe to 2 pliki w podfolderze , m@rteen 26/06/05 02:37
      locations (czy jakoś tak) :P wystarczy je tam wpakować i zmienić w rejestrze jeden parametr ...

  4. to powinno , 123er 25/06/05 23:12
    się nadać
    http://www.epcgaming.com/...php?id=bf2_viewservers

    E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
    2GB@900,seagate320GB+80GB,
    WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

  5. prosze o natychmiastowe usuniecie tego tematu!! , Okota 26/06/05 02:08
    mowie serio!
    polska spolecznosc battlefield nie zyczy sobie piratow.
    aha
    jak ktos napisze ze go nie stac to mam dla niego odpowiedz:
    nie stac to nie graj.

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. Popieram , Ramone 26/06/05 02:12
      & niech tylko ktoś wlezie na mój klucz - zabiję


      Ramone aka skandal aka skandal [PL]

      punks not red

    2. a ja nie kupilem, a gram w sieci bez problemow, ponieważ , josh 26/06/05 23:46
      wersja DEMO rulez :) hehe

    3. "polska spolecznosc battlefield nie zyczy sobie piratow" , Yoghurt 27/06/05 11:45
      hehe, dobre, naprawde dobre.

      to mi przypomina misia i scene w ktorej ktos podpie%^&* kielbase z planu filmowego :>

      root is a state of mind

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL