 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ligand17 06:56 » DJopek 06:56 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 23342 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
httpSecure przestalo dzialac na IE ?? , DYD-Admin 26/06/05 12:23 Ostatnio mam problem przy logowaniu sie od wszyskich stron Sescure (https) przez IE i Opere. Co ciekawe Firefox ładuje te strony bez problemu. Korzystam z chello i dzieje sie to na wszyskich kompach w tej sieci - przynajmniej u mnie.
Moze ktos ma pomysla ?
Virow i trojanow brak, wszystkie łaty do IE wgrane, ustawienia IE domyślne...-- DYD - widocznie kwestia chello , ViS 26/06/05 13:03
wlasnie odpalilem i wapstera, i konto na bph i pod maxthonem jak i pod golym IE wszystko chodzi. Wiec pewnie w ustawieniach chello cos namaciliI will not buy this record - it is
scratched. - u mnie na neo.... , rulezDC 26/06/05 13:04
inteligo pod opera 8 tez dziala bez problemowkoniec koniec koniec |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|