Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57

 Dzisiaj przeczytano
 27791 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GAME] Quake 2: jak zmusic gre do odtwarzania muzyki z obrazu plyty Audio CD? , Czarek 27/06/05 12:26
Oryginalna plyta CD-ROM Q2 zawiera sciezki audio z muza. W grze jest tez opcja "CD music" (enable/disable) - co robi, nie trzeba wyjasniac. Problem w tym, ze zrobilem sobie obraz oryginalnej plyty (zeby nie wkladac czesto "fizycznej" plyty do napedu) CloneCD, i gdy go montuje w wirtualnym napedziei odpalam gre, muzyka ze sciezek audio zawarych w tym obrazie niestety nie jest odtwarzana (nie ma muzy w grze). Gdy wloze do napedu normalna plyte, wszystko jest ok.

Pytanie: jak spowodowac, zeby gra odgrywala muze z "wirtualki"?

(Problem dotyczy pewnie rowniez Q1).

  1. Zainstaluj Quake z obrazu , Janusz 27/06/05 12:29
    albo poszukaj jakiegoś pliku konfiguracyjnego w katalogu z grą. Innych możliwości nie widzę.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    1. hmm , Czarek 27/06/05 12:31
      Q2 zostal zainstalowany z obrazu. Plik konfiguracyjny sprawdze (moze tez w rejestrze cos bedzie).

  2. hmm , Czarek 27/06/05 12:39
    ok, juz rozwiazane: litera napedu wirtualnego musi byc "nizsza" (wczesniej w alfabecie) niz fizycznego (wczesniej wirtualny byl u mnie "za" fizycznym). Zmienilem przypisania literek i teraz jest juz ok. Widocznie gra, gdy znajdzie 1-szy naped - niewazne jaki, nie szuka juz dalej (leci po literkach alfabetu).

    heh, niepotrzebnie sie tyle napisalem, ale moze komus sie przyda :).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL