Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 30957 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Dzial moto. Ford escort i dziwne stuki z skrzyni biegow. , maciell 28/06/05 11:23
jak w temacie przy ruszaniu z jedynki slychac taki dziwny stuk,co to moze byc. Ogolnie przy zmianie biegow to slychac?Ford escort 1,8 16 v zetec 1992 103 tys. Czy dobrze kalkuluje ze jak dam to do naprawy, to beda wyjmowac skrzynie biegow. Duzy koszt mnie czeka? I moze ktos to juz mial to moze mi podpowiedziec co to jest? Z motoryzacji jestem noga i powiem szczerze ze mechanik moze mi duzo wmowic ,a niechcialbym sie dac zrobic..

Historia jest wypisana na piaskach
Arrakis...

  1. jak Ci mają skrzynie rozbierać i cos naprawiać , McSlavko 28/06/05 12:06
    to lepiej rozejrzyj sie za używką jakąś, albo poszukaj firmy (jest taka w Wawce) która regeneruje skrzynie i sprzedaje je z gwarancją (montaż na miejscu z tego co wiem).koszt wymiany jakies 500-1000zł

    Powered by 4x4

    1. oczywiscie razem ze skrzynia , McSlavko 28/06/05 12:17
      j.w.

      Powered by 4x4

  2. eee to moze caly samochod po prostu sprzedam i kupie , maciell 28/06/05 14:59
    inny... Moze ja sie zle wyrazilem nie skrzynia biegow nawala to jest nie ma zgrzytow,nie zacinaja sie biegi,to slychac jakby z pod somachodu na zewnatrz.Tylko to slychac jakby cos co jest podlaczone do tej skrzyni ze to to powoduje ten dziwny brzek jakby blaszka czy cos. Wybaczcie opisy ale jak mowilem jestem z tego noga. Stwierdzilem ze to bez sensu i tak musze jechac do mechanika. Juz mam liste 10 rzeczy do zrobienia. I tak pewnie mnie wykasuja :-(.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  3. polecam Ci forum Escorta , Anitka-Redakcja 28/06/05 16:29
    tu jest jego adres: http://www.fordescort.org/forum.php

    Naprawdę dzięki poradom starych wyjadaczy tam siedzących można prawie że samemu i za dużo mniejsze pieniądze naprawić wiele usterek, stuków itp w Escorcie ;-)

    -- Anitka --

    1. hehe widze ze wiesz o co chodzi :) , MayheM 29/06/05 09:10
      rowniez tam bywam :))

  4. dziekuje w zyciu bym tam nie trafil , maciell 28/06/05 21:22
    ...

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. no i znalazlem to jest pierdolka za 10 zl , maciell 28/06/05 21:44
      nazywa sie to samoregulator ...Podobno bardzo czeste w tych typach. Kosztuje to 20 zl.Jeszcze raz dziekuje..

      Historia jest wypisana na piaskach
      Arrakis...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL