Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23014 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Strasznie połamamło mnie w karku!!! , siaraps 1/07/05 18:42
Kurde nie wiem czy mnie przewiało czy skrzywienie jakieś, ale kurcze chodzę jak dzik, ból przechodzi aż na bark i przedramie. Dwie noce nie przespane bo boli jak cholera. Co zrobić, nurofen nie pomaga, fastum kupiony dopiero zacząłem stosować. Pomocy!!!

"dziś to, co wczoraj trwałym było
jutro istnieć przestaje"
dj boom

  1. połamało :) , siaraps 1/07/05 18:46
    połamało :)

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

    1. nie przewialo , Ptaszek Bitumiczny 1/07/05 20:12
      tylko za duzo lasek smiga prawie nago wiec dostales skretu karku hehehe.Ja wczoraj bym pod fure wpadl przez te "towary" :)

      Kierowca Bombowca
      A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
      giga 913N i inne bajery

  2. moge zamienić na wyłażącą ósemkę :) , sgdave 1/07/05 19:06
    Nie wiem jak Twój kark ale moja ósemka jest zemną już przez dwie doby i skutecznie zniechęca mnie do wszelkich posiłków ozmów itp.

    To jak zamieniami?? ;)

    Pozdrawiam

    Kazde 60 Sekund Zlosci Pozbawia
    Ciebie Minuty Radosci

  3. przede wszystkim... , metacom 1/07/05 21:41
    ...poproś kogoś aby Ci rozmasował te miejsca, w których najbardziej boli oraz okolice... wiem, że boli (i będzie bolało jak diabli w trakcie masażu), ale poboli i przestanie... lepiej pomęczyć się 10 minut niż te dwa dni... albo i więcej...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

  4. Nie zaszkodziłby okład z młodych piersi , Sherif 1/07/05 21:52
    ale czasem problem z dostępnością ;)

    1. chyba ze z kurczaka , kubazzz 2/07/05 02:19
      w panierce. w sumie tez dobre:)

      SM-S908

    2. hehe , Liu CAs 2/07/05 03:33
      oklad z mlodych piersi pomaga na wszystko :p a tak wogole to natrzyj sie spirytusem lub jakims srodkiem rozgrzewajacym a nastepnie owin sie szalikiem lub czyms w tym stylu, zeby sie wypocic przez noc, rano bedziesz jako nowo narodzony :) wiem bo sam przez to ostanio prechodzilem.

      Pozdrawiam
      Liu CAs

      -= parówkowym skrytożercom,
      mowimy NIE =-

  5. Do wanny z ciepłą wodą, poleżeć z godz i odchodzi jak reką odjął , Stone 1/07/05 21:56
    to jeśłi Cię przewiało. Wiem bo sam miałem tak w poniedziałek nie mogłem sie wogóle ruszyć i pomogło. A potem okład z młody kobiecych piersi :), każdy lekarz Ci to zaleci.

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL