Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25163 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pliki *.rmvb i brak wyświetlania napisów. , wally21 6/07/05 22:24
Jak w temacie. Wczytuje plik *.rmvb potem napisy ale napisy nie są wyświetlane przez playera (Cinema Player, Media Player Classic). Problemu tego nie ma w przypadku DivX'ów, XViDów. Może ktoś się orientuje gdzie leży problem? Może coś należy włączyć/wyłączyć w ustawieniach MPC? (Dodam, że ustawiałem program tak jak jest u znajomego u którego wszystko pięknie działa, zainstalowałem te same kodekry/dekodery, stery do karty graficznej itd) Z góry dzięki za pomoc.

  1. w rmvb jest tak... , PitBull_bb 6/07/05 22:33
    ze napisy musza byc w formacie czasowym a nie klatkowym, bo niestety takich ten format nie przyjmuje :/ i chyba tu lezy rozwiazanie

    1. a możesz polecić jakiś progs do zmiany formatu napisów? , wally21 6/07/05 22:38
      j.w.

      1. może być , 123er 6/07/05 23:00
        subedit player, ze stronki http://napisy.info/ można ściągać napisy wybierając jeden z kilku formatów

        E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
        2GB@900,seagate320GB+80GB,
        WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

        1. Fajna ta opcja ściągania napisów za pomocą programu. Dzięki , wally21 6/07/05 23:17
          j.w.

  2. uzywalem jednego , PitBull_bb 6/07/05 22:40
    juz nie pamietam nazwy ale zrobil mi z nich sieczke wiec zrezygnowalem. wole sciagnac odpowiednie z napisy.org i takie wyjscie jest chyba najlepsze choc nie zawsze takowe sa.

    1. Dzięki , wally21 6/07/05 23:00
      Dzięki za rade. Rzeczywiście zmieniłem format pliku z napisami z ramek na czasowy (za pomocą programu Subtitle Workshop) i napisy są wyświetlane. Nigdy by mi nie przyszło do głowy, że w tym tkwi problem. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL