Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63792 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Paski na monitorze , Dnas 11/07/05 10:06
Mam problem z pulpitem po załadowaniu systemu pojawiaja mi się paski zamiast pulpitu co mam zrobić? Karta geforce fx 5700 , monitor flatron 775ft
  1. no wiec , Kenny 11/07/05 10:13
    Ruszales cos, zmieniales...? Samo sie...?

    Kolejnosc nieprzypadkowa:

    1. za wysokie taktowanie
    2. za cieplo
    3. uszkodzona wtyczna [piny]
    4. uszkodzony kabel
    5. sterowniki

    .:Pozdrowienia:.

  2. dorzuce uszkodzona pamiec , bajbusek 11/07/05 10:40
    123

    1. na karcie graf. oczywiscie , bajbusek 11/07/05 10:40
      123

  3. jak mi sie karta graficzna zwalila , Chucky 11/07/05 11:26
    tez mialem paski, w biosie, w czasie wczytywania, wszedzie

    a bylo to tak, jakies pykniecie, paski na ekranie i freeze kompa, twardy reset i juz paski zostaly, zwalona karta grafiki

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

  4. u mnie paski byly spowodowane zakluceniami :) , akslow 11/07/05 13:36
    obok kabla dostarczajacego napiecie dodatkowe do karty idzie kabel od pompki i gdy te kable zbliza sie za bardzo to powstaja takie paski :)

  5. ..... , Hawaj 11/07/05 17:43
    ja też mam problem z kartą (radeon 8500 orginalny ATI).
    Przy każdym uruchomieniu gry wyskakują paski i się zwiesza komp, przy innej karcie jest wszystko ok.
    A na innym kompie karta śmiga bardzo dobrze

  6. dociśnij k.graficzną , myszon 11/07/05 19:58
    AGP jest tak zrobione, że jeśli nie dociśniesz karty postawowe tryby będą działać. Miałem kiedyś takie cuś: przy instalacji było OK a po odpaleniu windowsa krzaki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL