Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70176 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy win98 i neo. powinny działać poprawnie? Bo coś nie bardzo. , ViS 11/07/05 19:42
Byłem u kolegi i ma taki problem, kupił sobie starutkiego compaq'a (desktop), z zainstalowanym win98.
Konfiguracji nie sprawdzałem ale myślę że siedzi tam jakiś drugi Pentium. Ogólnie nędza, ale za bezcen.
No więc, kupił go tylko po to żeby działała na nim neostrada. Wszystko zainstalował mu jakiś "informatyk", no i działało to 2 dni. Przyjechałem, obejrzałem, okazało się że coś się stało z oprogramowaniem Neo (wiadomo-"informatyk" je zainstalował).
Po kliknięciu w ikonkę nic się nie dzieje.
No więc uninstall, potem wrzuciłem same sterowniki do sagema, no i wszystko pięknie działa.
Dziś dzwoni - znów się coś spieprzyło - tym razem po kliknięciu "połącz" wyrzuca komunikat "zdalny komputer nie odpowiada" (czyli niby wina tpsa, ale stało się to po instalacji winampa). Czyli 4 dni - 3 wysypania neo. Wszystko software'owo.
Windowsupdate zrobiony, antywirus jest aktualny, co można jeszcze wymyślić? Jak się wkurzę to zrobię format i zainstaluje od nowa, bo w sumie nie wiem ile ten system ma lat (wygląda na świeży) i co majstrował "informatyk".
Co radzicie?

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. u mnie taka kombinacja działa , Master/Pentium 11/07/05 21:09
    rzecz jasna bez tego "programu dostępowego". Ten rzeczywiście jest super badziewny.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. dokładnie , Dygnitarz/Wiche 11/07/05 23:44
      ViS wywal to francuskie dzieło i skonfiguruj połączenie jak zwykły dial-up. Będzie działać o niebo lepiej, niż aplikacja Wanado.

      "Dziękuję niebu, że we wszystkich
      swoich instynktach pozostałem Polakiem."
      Friedrich Nietzsche

      1. tak też zrobiłem , ViS 12/07/05 08:28
        odinstalowałem, zainstalowałem same sterowniki sagema (przez setup.exe, bo "w podanej lokalizacji nie ma informacji o sprzęcie) i działało, ale wysypało się znów :(

        I will not buy this record - it is
        scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL