Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76726 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Dziwny telefon z ERY,nie wyswietla numeru... , maciell 12/07/05 17:09
No wiec mam koma w Era ,abonament biznesowka. Jakies 30 min wczesniej mialem telefon z nieujawnionym numerem. Po odebraniu osoba po 2 stronie sie nie odezwala. Myslalem ,ze pomylka i tyle. Ale 15 min pozniej 2 raz kom dzwoni.
Nie wyswietlilo mi numeru. Odbieram i jakas babka mi zaczyna nawijac ze jest Era bla bla ble ble z pionu jakiegos tam. Strasznie zle bylo ja slychac. Slychac w tle szum rozmow ,telefonow. Cos mi zaczyna nawijac o jakies specjalnej ofercie itp itp.I czy moglbym odpowiedziec na jej pytania ,zeby lepiej dobrac abonament do mnie .Chcac sie pozbyc babki mowie ze jestem w pracy i teraz nie moge rozmawiac. A ona ze zadzwoni pozniej. Stwierdzila ,ze zadzwoni przed godzina 21.00.Do ktorej oni pracuja ?. No wiec moje pytanie brzmi jak dzwoni jakis konsultant ery czy nie powinien sie wyswietlac jakis numer. I druga sprawa : o co jej chodzi ? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc ,ze taki maly zuczek jak ja jest dla firmy Era tak wazny ,zeby do niego dzwonic. W dodatku proponowac mu jakies super propozycje ...

Historia jest wypisana na piaskach
Arrakis...

  1. do każdego czasami dzwonią , DmK 12/07/05 17:26
    do mnie z idei często dzwonią z promocjami itp. rzeczami. i też jestem zwykłym klientem.

  2. bo to nie sa , Tummi 12/07/05 18:10
    super propozycje, tylko belkot marketingowy. A pewnie kazda panienka ma jakis % od tego, na co Cie naciagnie.
    Chcialbym sie mylic.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL