Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77762 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakiś program zmieniający muzykę we flashu na midi , ngP 12/07/05 18:49
CZy ktoś mógłby mi pomóc, szukam programu, który potrafi przekonwertować muzykę z flasha na muzykę midi do telefonu. Czy wie ktoś także jak zapisać taką flashową muzykę na dysk, bo muzyka otwiera się w przeglądarce.

POZDR.

  1. yhmmmm , john565 12/07/05 18:56
    kolego, to bedzie raczej trudne bo

    1 we fashu jest wave który ma zapis odegranego mida
    2 we flashu jest mid (chyba ten nowy flash to obsługuje) a jak to wycagnąc nei wiem
    3 we flashu jest mechanizm co zasysa mid-a i go odgrywa

    i teraz punkt 1 najtrudniej 2 średnio 3 najłatwiej
    podaj lepiej stronke

    f*ck

  2. zrób tak , DmK 12/07/05 19:12
    audiorecorder czy jakoś tak, puść flasha i włącz nagrywanie. Będziesz miał plik wave. Wave na midi to chyba już żaden problem.

    1. no nie wiem , recydywista 12/07/05 23:22
      czy taki żaden problem. Problem jest zasadniczy i prawie nie do obejścia.

      Computers are useless. They can only
      give you
      answers.

      1. w sumie to nie wiem , DmK 13/07/05 13:38
        nie znam się na tym, ale chyba jak coś to łatwiej zrobić midi z wave niż z pliku flash - jeżeli jest na odwrót to sam chętnie się dowiem jak to się robi :)

        1. ani z tego ani z tego , recydywista 13/07/05 14:29
          praktycznie nie da się zrobić mida, mimo tego że są programy które chwalą się że to potrafią :).

          One działają zasadniczo tylko w jednym przypadku - gdy w pliku dźwiękowym spróbkowany jest jeden instrument, który czysto i bez żadnych dodatkowych środków wyrazu (flażolety itp.) gra linę melodyczną (i to w dodatku raczej bez wielodźwięków).

          Computers are useless. They can only
          give you
          answers.

          1. dzięki , DmK 13/07/05 18:28
            i znowu jestem z czymś do przodu :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL