Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92240 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Symantec Antivirus Corporate Edition - instalacja , Chicken81 14/07/05 08:33
Witam!
Zaznaczam na wstępie ze na stronie symanteca nie znalazłem rozwiązania problemu.

Otóż mam taki problem, przymierzam się do aktualizacji w firmie programu Symantec antivirus corporate edition. Poprzedna wersja: 8, a chcę zaktualizować do 10. Problem jest tego typu że klienci straszej wersji mogli pracować na systemach win98 i wyższych , natomiast w wersji 10 juz tylko na windows 2000 i wyższych (tak podaje symantec). chodzi mi o to czy ktoś może z DOŚWIADCZENIA wie czy można uaktualnić sam serwer do wersji 10, i w ten sposób umożliwić pobieranie subskrycji antywirusowej, pozostawiając klientów w wersji 8. Czy będzie wtedy zapewniona komunikacja miedzy klientami a serwerem antywirusowym? Zmiana windowsów na komputerach klienckich nie wchodzi w rachubę.

a tak na marginesie, dzwonił ktoś z Was do symanteca, bo numer jakis dziwny podają 0-0-800-311 12 69 (trochę za duzo cyfr jak na mój gust)

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
wszechświat i ludzka głupota...." -
A.Einstein

  1. czy do 10 to nie sprawdzałem , Złomek 14/07/05 09:31
    ale update serwa z 8 do 9 - klienci na 8 działają poprawnie. Definicje możesz pobierać ręcznie(skryptem) i wrzucać do odpowiedniego katalogu...

  2. ok, dzięki , Chicken81 14/07/05 09:43
    a co do tego ręcznego pobierania to chyba nie wypali bo ten program ma byc instalowany w firmie, której nie jestem pracownikiem na codzien. Trzeba bedzie cos innego wymyslic.
    Poza tym jeszcze jedno pytanie czy przed uaktulnieniem serwera symantec antivirus trzeba bezwzglednie najpierw uaktualnic symantec system console ? czy mozna to zrobic pozniej ?

    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
    wszechświat i ludzka głupota...." -
    A.Einstein

    1. skrypt , Złomek 14/07/05 09:58
      wrzucasz skrypt do sheludera z usera mającego dostęp do netu i katalogu - robi się z automatu.Potem tylko blokujesz stację na jakimkolwiek userze(troszkę bardziej jest to skomplikowane jeśli kożystasz z ISA itp.)

      ad. console - nie sprawdzałem - najpierw konsola potem serwer.

  3. ja zrobiłem tylko uaktualnienie , 247 15/07/05 09:40
    subskrypcji w v9, darowałęm sobie v10 jak na razie,
    v9 chodzi na wszystkich systemach i bez problemu,
    serwer sav nie jest zainstalowany, a klienci sami sie uaktualniaja,
    wszytko chodzi automatem i rewelacyjnie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL