Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92524 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Gdzie zostawić dokumenty (od samochodu, ...) idąc samemu na kąpielisko? , Hiper 14/07/05 09:31
Planuję wybrać się SAM na kąpielisko. Gdzie zostawić / przechowywać wszelkie dokumenty? Głównie pytam co zrobić z dokumentami od samochodu. W samochodzie strzach zostawić, bo jak ukradną samochód, to i dokumenty będą mieli. Ze sobą papierów od samochodu nie wezmę, bo idąc kąpać się nie zostawię ich przy ręczniku. Z kolei jadąc samochodem TRZEBA mieć papiery ...

Sytuacja patowa. Poradźcie coś. Uprzedzam, że rozwiązanie "jeździć z kimś" nie interesuje mnie.

Dadam, że tam, gdzie wybieram się nie ma schowków.

Szukam pracy jako informatyk (we
Wrocq).

  1. Hmm , Marcinex 14/07/05 09:35
    ja zawsze prosiłem kogos obok, żeby miał oko na bety i nigdy nic sie nie stało - tylko nie proś jakis dresów :) najlepiej jakąś rodzinke, starszych ludzi ewent. innych normalnie wyglądających ludzi. Schowaj je w jakims woreczku i zakop głęboko w ciuchach.

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  2. Są specjalne wodoodporne torebki na dokumenty , Remek 14/07/05 09:43
    ..możesz mieć więc przy sobie cały czas

  3. pływać z jakimś workiem ?? , Chicken81 14/07/05 10:24
    bleee

    już lepsza raczej jest opcja Marcinex'a

    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
    wszechświat i ludzka głupota...." -
    A.Einstein

    1. mowisz, ze zostawiasz wszystkie worki , J@rek 14/07/05 10:43
      przed plywaniem? ble... ;-)

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. dobre , mirkrup 14/07/05 10:44
        hehe :))

  4. Do batek se schowej :) , Pron! 14/07/05 11:18
    Hyhyhy.
    Nie no najlepiej poprosić jakichś rozsądnych ludzi i przypilnowanie. Albo może w jakimś sklepiku w okolicy byś zostawił do przechowania.

    Slalom alejkom!

  5. wykopać dołek w ziemi.... , Quest 14/07/05 14:03
    ...schowac w folie, zakopac i przykryc recznikiem ;>

  6. hehehe , Granth 14/07/05 22:26
    najlepiej w skarpete, jak stara i zmurszala, to tego nikt nie ruszy :) ;>

    I have no mouth, but I must
    scream...!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL