Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99794 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[foto] dwie tanie (s/c)yfrówki, którą lepiej , john565 14/07/05 16:24
nie wiem na ile te aparaty sa dobre, ale jak już miałbym brać to który ??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55763641

czy

http://www.pixmania.com/...rcid=998#fichetechnique

a może coś innego w podobnej cenie, byle by miało szklaną optykę ;]

f*ck

  1. w tym przedziale , Kenny 14/07/05 16:29
    cenowym Kodaki to sensowny wybor...

    A Medion...? Wez nie zartuj :)

    .:Pozdrowienia:.

  2. Hmm... , marsellus 14/07/05 18:01
    Mój kumpel ma Olka C-360 czy coś w ten deseń. Nie widziałem zdjęć, ale on sam sobie chwali.
    A może coś używanego?

    Cokolwiek wybierzesz niech to nie będzie Medion, Fotox, czy inny MegaPix Classic Superion.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. najgorsze jest to że ten MEDION wyglada identyko jak PENTAGRAM, i parametry chyba te same> , john565 14/07/05 18:37
      i to mie na tego medionka sprowadziło

      http://www.pentagram.pl/...raty&id_produktu=24

      f*ck

      1. Wybacz, ale... , marsellus 14/07/05 19:06
        ...Pentagrama nie kupiłbym tak samo jak Mediona. Określenie "Produkt roku 2003" jakoś do mnie nie przemawia. Nawet w 2003 roku by nie przemawiało.

        Kodak 7330, Olympus C-370Z, może coś z Sony DSC-Pxx - ale nie wiem czy bedzie w tej cenie - oto z czego wybierałbym w tym przedziale cenowym.

        ~~~~ sapere aude ~~~~

        1. ... nie nie to ja przepraszam.... , john565 14/07/05 19:15
          zupełnie sie na tym nie znam, dlatego pytam, atro pentagrama jak sie okazało pomyłka, no cóż trza bedzie sie wkodka zaopatrzyć

          dzięki :]

          f*ck

  3. ja bym polecił Canon A60 , Carmamir 15/07/05 14:25
    ew. A70 bardzo fajny aparat, odbitki super wychodziły (nawet te większe (bodajze ok. 15x10), byłem z niego bardzo zadowolony.

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL