Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99686 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Najdziwniejsza prosba jaka padla na tym Boardzie - dzwiek z UFO , acd 14/07/05 23:38
Ludzie mam bardzo dziwna prosbe - potrzebuje dzwieku plasma canon (tego co sie montowalo do samolotow) z UFO:enemy unknown. U mnei na LCD w ogole nie moge odpalic tej gry a poa tym nei wiem jak wyciagnac dzwiek spod gier DOSowych... Da ktos rade?

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. hmm , bor@s 15/07/05 00:29
    a vdmsound lub dosbox nie daja rady?

    1. nie wiem , acd 15/07/05 00:58
      bo nei moge tej gry uruchomic na LCD...

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. a co ma do tego lcd? , malcolm_x 15/07/05 01:27
        tak z czystej ciekawosci pytam :-)

        1. no to jest 640X400 a moj NEC umie tylko od 640X480 , acd 15/07/05 09:29
          123

          >>> We are The BOARD. Resistance
          is futile.<<<

          1. przecież , myszon 15/07/05 10:29
            DOSBOX możesz uruchomić w oknie. Ktoś cię zmusza grać na fullscreenie?

            1. yyyyyyyyyyyyyyyyyyy , acd 15/07/05 10:41
              no to ... w takim razie. DZIEKS:D

              >>> We are The BOARD. Resistance
              is futile.<<<

  2. wszystko sie da , kubazzz 15/07/05 01:33
    ino nie umiesz;) taka jest prawda;)

    SM-S908

    1. true... , XiSiO 15/07/05 08:42
      .......

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    2. no dobra miszczu to napisz jak , acd 15/07/05 09:31
      myslalem, ze jak juz uda mi sie odpalic to UFO to jakim mp3 recorderem a potem wyciac. Tyle, ze nie moge odpalic tej na zadnym kompie w domu:/

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. wez jakis , XiSiO 15/07/05 09:46
        vmware odpal w nim dosa i gre, lacze z glosnikow skieruj do line in, zgraj dzwiek.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. tu masz muzyke , DrLamok 15/07/05 09:40
    http://dynamic.gamespy.com/~xcom/x1f5.shtml

    1. a sciagnales to moze , Holyboy 15/07/05 13:02
      nie chce mi sie rejestrowac dla 86kb... :)

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

      1. hmm , 0r8 15/07/05 13:28
        przydatna stronka http://bugmenot.com
        wpisujesz adres do ktorego potrzebujesz l/p i podaje przykladowe.

        np. w powyzszym przypadku
        l:
        p: walmartsucks

      2. nie nie sciagnelem.. , DrLamok 15/07/05 15:59
        do niczego mi to nie potrzebne, tylko wygooglowałem

  4. do rozpakowywania , Soulburner 15/07/05 11:50
    dźwięków z gier DOS'owych polecam programik FM-EXT:
    http://www.tomaszow.mm.pl/...rner/stuff/fm-ext.exe

    You must gather your party before
    venturing forth.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL