Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99620 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Środkowy przycisk myszy i problem SKROLOWNIA STRONY !!! , Vetch 15/07/05 08:01
W przeglądarce firefox czasem nie uda mi się trafić w linka środkowym przyciskiem myszy (otwiera link na nowej zakładce), za to pojawia się taki KRETYŃSKI obrazek skrolowania w osiach XY i zmienia się tryb działania myszy, co już mnie maksymalnie wk.... ! Jak wyłączyć włączanie się tego DEBILNEGO trybu skrolowania całej strony ?

  1. Skonfigurować środkowy przycisk , PKort 15/07/05 08:49
    Co to za myszka?
    Albo przekonfiguruj Firefoxa ta, żeby wszystkie odnośniki otwierał w nowym panelu.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. to raczej nie zależy od myszki , Vetch 15/07/05 09:40
      na A4 tech i logitech jest to samo, to raczej programowy problem. A konfiguracja firefoxa też nie ma tu chyba wiele do rzeczy. Chodzi o to, że jak W OGÓLE przez pomyłkę nie kliknę na linka środkowym przyciskiem myszy, ale np. gdzies na tło, to zmienia tryb skrolowania. Chciałbym żeby po prostu nie działo się NIC jesli nie trafię w linka.

  2. jaka masz mysz , waski 15/07/05 08:51
    moze trzeba zainstalowac sterownik, potem w programie do obslugi myszy wyklaczysz sobie 'automatyczne przewijanie' i tyle...

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. dokładnie , PKort 15/07/05 22:07
      Bo takie zachowanie jest domyślne dla systemu i instalując sterowniki można to nadpisać bez problemu.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. JEST, ZNALAZŁEM :-) , Vetch 15/07/05 10:02
    trzeba wyłączyć opcję Advanced->browsing->use auto scrolling.

    Shame on me :-)

    1. zapomniałem dopisać że , Vetch 15/07/05 10:03
      oczywiście zmienia się to w ustawieniach Firefox'a.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL