Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116264 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zenfist czy Angela ? , mike1984 18/07/05 13:13
ktory ze sklepów polecacie bardziej ..ceny sa takie same ...chodzi mi konkternie o serwis ewentuala gwarancje .. mial kts moze z nimi jakies problemy ??

kupic chce Tagana ;)

-=Człowiek sie uczy całe życie=-

  1. hmm , Quest 18/07/05 13:15
    z zenfistem sie ustawilem i kupowalem thermalright (radiator) a w angeli bylem i kupowalem dfi lan party :)
    w obu przpadkach wszystko ok :) ale na stronie angeli niektore towary sa zaznaczone zieloną kropką a tak naprawde nie ma ich aktualnie w sklepie wiec lepiej dzwonić :)
    pozdro

  2. reklamowalem w Angeli , Tummi 18/07/05 13:42
    katode UV - zaczela po roku swiecic slabiej niz jej siostra. Wszystko zalatwiane na odleglosc, w przeciagu tygodnia dostalem nowa katode :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. Angela... , PrzeM 18/07/05 13:56
    ...świetny kontakt, błyskawiczna realizacja reklamacji. Polecam.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  4. reklamowalem zasilacz w Angeli , bajbusek 18/07/05 14:59
    natychmiastowe rozpatrzenie reklamacji i wysylka nowego w ciagu 2 dni !! Kupilem u nich troche zasilaczy, obudow, jakies elementy o/c - sa OK, polecam :P

  5. ok dzieki :) , mike1984 18/07/05 16:42
    widze ze chyba sie wypowiedzieli pewnie pracownicy angeli ;) i ich rodziny :PP ....

    wielkie dzieki za pomoc chlopaki:)

    -=Człowiek sie uczy całe życie=-

    1. chyba czy pewnie? , Tummi 18/07/05 17:45
      po 'polskiemu' to zdanie Ci wyszlo.
      W angeli nie pracuje. A szkoda.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  6. lecz wciaz sie nie moge zdecydowac tagana czy Topower ?? , mike1984 18/07/05 16:59
    cena podobna specyfikacje tez ,,,, co wybrac ? :) (380-400W)

    -=Człowiek sie uczy całe życie=-

    1. A może , PKort 18/07/05 22:17
      Revoltec? Też mocny, a cichy i przydają się odłączane przewody.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  7. U zenfista 0 problemów, , spieq-Redakcja 18/07/05 18:41
    a jak nie - to łapać na tweak.pl

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  8. polecam sklep Angela , Dygnitarz/Wiche 18/07/05 22:14
    oczywiście ten we Wrocku, no chyba że jest też w innych miastach :)

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL