Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116720 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy temperatura 58 stopni C na rdzeniu jest groźna dla geforca 6600 na AGP?? , Mateusz_ok 18/07/05 21:14
Tą temperaturę 58 stopni mam po okolo 2h grania. Moja karta to Leadtek A6600 TD
  1. gdzies czytalem , yolek 18/07/05 21:44
    ze powyzej 80'c

    heh moj Asus 6800le@gt trzyma sie ponizej 60'c na minimalnych obrotach :D

    ...::: GG#: 794008 :::...

  2. doczepie sie.czy temp.ok 45 stopni c na pamieci jest grozna dla Radka 9550?? , blazejm 18/07/05 22:11
    j.w.

  3. ooo.. czyżbyś dorwał tego biosa z 1.4v i temperaturką ? , DrLamok 18/07/05 23:13
    jeśli tak to daj znać :)

    1. nieee !! zainstalowalem najnowszego winfoxa od leadteka !! wersja z 15 lipca :) , Mateusz_ok 19/07/05 00:16
      i jest oki, a flasha biosa nie bede robil wystarczy mi 420/680 :) 10% i utrata gwary to nie ma sensu :)

      1. a jesli chodzi o biosika to nawet mam na dysku ale flasha nbie bede robil , Mateusz_ok 19/07/05 00:17
        jak chcesz moge ci go przeslac :)

  4. Temperatura spoko , konto-usuniete1 19/07/05 07:04
    ja mam nawet powyzej 90 w stresie i jest ok :)
    Podobno do 110 max:)

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  5. stary, nie rozśmieszaj mnie :) , Abisai 19/07/05 10:16
    nVidia podaje max temperaturę dla rdzenia rzędu 130-140st. C; w moim Gigabyte GF6600GT (wersja heatpipe) producent próg zwolnienia pracy rdzenia ustawił na 145st.C. Raz udało mi się go podgrzać do 109 stopni. Pewnie na dłuzszą metę to niezdrowo, ale ciągle w normie ;)))

    Ash nazg durbatuluk...

    abisai[małpa]o2.pl

  6. Bardzo dobra , PKort 19/07/05 13:43
    u mnie na ASUSie próg jest 115stopni. Jeszcze masz daaaaleeeeekoooo

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  7. Oszzz w mordę. , Wedrowiec 19/07/05 23:43
    niezłe temperaturki.

    A ja kiedyś byłem zaskoczony jak się swoim voodoo2 prawie poparzyłem ;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL