Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4777 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z domena i profilem lokalnym usera jak zmienic? , XiSiO 19/07/05 09:32
Mam taka sytuacje ze mam domene na win nt ;(, jest sekretarka ktora juz nie pracuje, i jest nowa ktora ma nowe konto w domenie, ale ta stara ma bardzo duzo roznych programow skonfigurowanych juz na swoim profilu lokalnym na windowsie xp do tego tysiace maili w outlooku i z 5 skrzynek.

Jak zrobic by logujac sie do domeny na windows xp pro wchodzil jej stary profil, bez sensu to jest bo co 2 miesiace sie zmienia sekretarka i od nowa jest problem.

Kto ma jakis pomysl ?

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. Może powiedz , sebtar 19/07/05 09:41
    szefowi że zmiana profili w domenie jest bardzo pracochłonna i kosztowna a gwarantuję Ci że następną sekretarkę przyjmą już na stałe ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. no w ten sposob czuje ze , XiSiO 19/07/05 09:43
      zmieni sie informatyk ;) bedzie mniej kosztowna zmiana ;)

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. nie wiem jak jest w WinNT ale ... , Lysy 19/07/05 11:14
    w Win2k3 mozna do usera przypisac profil. Moze sprobuj skopiowac ten profil na serwer do jakiegos katalogu, a potem podlaczyc go do danego usera podajac sciezke we wlasciwosciach usera.

    Pzdr Pawel

  3. Jedyne rozwiazanie chyba to wspolne konto ... , maddog 19/07/05 13:20
    inaczej sie chyba nie da bo nowe konto w domenie=nowy profil lokalny na dysku=ustawianie wszystkiego od nowa. Jak tak czesto sie Wam sekretearki zmieniaja to zrobic jedno konto np. "sekretariat" i niech sie loguja kobity na to jedno konto.

    1. tak samo zaproponowalem ale , XiSiO 19/07/05 14:54
      tak samo zaproponowalem szefowi i sie zgodzil

      ale teraz sie zastanawiam jak zmienic nazwe profilu w winxp by nie przeinstalowywac wszystkiego ;)

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  4. Nie wiem czy tak ci sie to uda ... , maddog 19/07/05 16:12
    bedziesz chyba musial poustawiac wszystko do tego nowego konta. No chyba nie masz az tak duzo tych programow do ustawiania. Ustawisz raz i bedzie spokoj.

    1. Oj mialo byc pod XiSiO , maddog 19/07/05 16:15
      j.w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL