Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7375 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wracajac do ogloszen o prace i wymagan , speed 20/07/05 02:26
jakis czas temu znalazlo sie kilka osob ktore niby spelnialy te gigantyczne wymagania.
Mam dla nich dobra wiadomosc ,jezeli tak jest jak pisali to moga latwo wyemigrowac do Canady. wystarczy zlozyc wniosek oczywiscie poparty odpowiednimi kwalfikacjami ,znajomosci jezyka (bardzo przydatny egzamin Toefl ) http://www.vec.ca/english/3/toefl-preparation.cfm

Takie osoby nie beda mialy problemu.
Dla ciekawosci podam ze w 2004 roku Niemcy byli na drgim miejscu za Filipinczykami w ilosci emigrantow (956 osob)
Polacy byli nawet nie ujeci w reszcie ktora stanowila 3% tak ze przuposzczam ze jak to dosc czesto bywa duzo ludzi duzo mowi a malo robi bo az wierzyc sie nie chce zeby nawet piec osob nie chcialo przyjechac do Canady.

  1. a jakie byly/sa wymagania? , xmac 20/07/05 09:51
    pytam, bo archiwum nic sensownego nie zwrocilo

    dual&mobile power
    XMAC

  2. .:. , Shneider 20/07/05 12:57
    http://www.twojepc.pl/...m.php?r=2005&id=95768

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. a ile mozna zarobic rocznie... , xmac 20/07/05 19:41
    spelniajac takie wymagania z nawiazka?
    najchetniej to bym realizowal projekty tu, ale za tamta kase... poszedlby ktos na to?

    dual&mobile power
    XMAC

    1. .:. , Shneider 20/07/05 20:29
      przeczytaj caly topic z archiwum i bedziesz wiedzial :)

      .:: Live at Trance Energy ::.

      1. nie chodzi mi o .pl... , xmac 20/07/05 23:07
        a o kanade...
        ile sie zarabia w .pl to wiem, bo tu mieszkam i pracuje

        dual&mobile power
        XMAC

        1. .:. , Shneider 20/07/05 23:22
          tam jest napisane ile mozna by zarobic np: u speeda w canadzie spelniajac 100% wymagania postawione na poczatku w topiku.

          "...
          Tak sobie przeczytalem i az rece opadly . , speed 22/06/05 18:53
          Z takimi wymaganiami to umnie dostaniesz od reki 100-150tys$ rocznie .
          ..."

          .:: Live at Trance Energy ::.

          1. ojjj... , xmac 21/07/05 00:19
            chyba za dlugo dzis siedze...
            dzieki

            dual&mobile power
            XMAC

            1. .:. , Shneider 21/07/05 01:23
              no problemo :-)

              .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL