Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7278 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[antyk] Odnalazłem stareńki kredens , Soulburner 20/07/05 12:40
Przybywam w dosyć nietypowej sprawie ;)
Otóż, znalazłem na strychu w starym budownictwie pewien bardzo stary mebel. Jest potwornie zakurzony, ale w bardzo dobrym stanie - fotki:
http://www.tomaszow.mm.pl/~soulburner/stuff/antyk/
Istnieje przypuszczenie, że mebel pochodzi z czasów przed pierwszą wojną światową.

Zwracam się tym samym do Was z zapytaniem - ile to może być warte? Czy wezmę za to ze 100zł, czy może to jakiś od dawna poszukiwany mebel, z którego korzystał np. Chopin :D

You must gather your party before
venturing forth.

  1. A te kropeczki , Agnes 20/07/05 13:07
    to jakieś plamki czy dziury po kornikach?

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. hmm , Soulburner 20/07/05 13:26
      szczerze mówiąc, to dopiero te kropeczki dojrzałem na zdjęciach - dam znać wieczorem, czy to korniki...

      You must gather your party before
      venturing forth.

  2. tak , Soulburner 20/07/05 15:28
    niestety, z boku są sobie korniki, za to z przodu nie ma śladu :P
    Jutro mogę zapodać dodatkowe zdjęcia po umyciu tego mebelka, a nóż widelec ktoś się zainteresuje lub podpowie czy to coś warte :]

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. .:. , Shneider 20/07/05 16:38
      teraz to warte jest niewiele ze wzgledu na stan techniczny :)

      nie wyglada on na jakis wybitny mebelek z tych czasow jednak obecnie po odnowieniu slicznie by sie prezentowal.

      proponuje dla zabicia nudy odnowienie go :)

      potrzeba bedzie w tym celu usuniecie calego lakieru. bedzie to czasochlonne gdyz tamte lakiery sa twardsze od obecnych akrylowych. podejrzewam ze po umyciu obecny jakier jest gruby i przezroczysty jak szklo, oraz tak samo twardy.

      nastepnie jak bedzie widac "zywe" drewno, nalezalo by je zaszpachlowac. do tego celu uzywa sie kleju+'pyl z drewna'.
      z kolei wyrownanie wszystkich powierzchni i kilkukrotne lakierowanie :-)

      szkoda bylo by oddawac za grosze taki mebelek.

      .:: Live at Trance Energy ::.

      1. ołkej , Soulburner 20/07/05 17:31
        a ile groszy kosztowałoby takie coś odnowione? :]

        You must gather your party before
        venturing forth.

        1. .:. , Shneider 20/07/05 19:41
          hehe wrozka nie jestem

          na chlopski rozum to tyle ile wazy + koszty renowacji ;-)

          .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL