Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34208 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

sorka PLZZZ o wycene ... np MUSHKIN LVL2 , Amorr 20/07/05 13:28
ale chodzi o:

Abit AN7 + Barton Mobilny 2400+ idzie na 3800+
2 * 512 Mushkin LVL2 pc3500 2-2-2-2 [ http://img30.imageshack.us/...2/mushkinczar4nx.jpg ]
Hercules Radeon 9800 pro
Nagrywarka DVD Pioneer
120 gb sata + 2*80 gb
Monitor Samsung SyncMaster 957p [19"]
Klawiatura i myszka bezprzewodowe jako zestaw Logitech MX duo z mysza mx 700
Obudowa ANTEC sonata z b.dobrym zasilaczem Antec true380 W

plzzz ile za to wolac bo komp od roku lezy nie uzywany ... tylko "dema" sie na xboxa zasysaja.....

...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

  1. Ile chcesz za procka? , Mms 20/07/05 20:59
    j.w.

    Pozdrawiam

    1. No wlasnie - dobre pytanie , Yorg 20/07/05 21:47
      i ile za pamiatki

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  2. qrcze właśnie ja sie pytam , Amorr 20/07/05 22:09
    ile za to mozna wolac .....

    ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

    1. A ja sie pytam ile chcesz? ;) , Mms 20/07/05 22:16
      Zobacz na Allegro. :)

      Pozdrawiam

  3. graficzna ile? , Tummi 21/07/05 00:04
    kumpel szuka 9800 wlasnie... jak z gwara?
    Obudowa ladna... monitor tez niczego sobie. Z jakiego miasta jestes?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. Lublin , Amorr 21/07/05 08:07
    jakas gwarancje rozruchowa moge dac ..... komp byl przywieziony z usa lecz 0 0 0 problemow stwaza/stwazał/bedzie stwazal

    ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

  5. Za caly zestaw dam Ci 650.00$cnd , speed 21/07/05 08:59
    daje ci ceny takie jak unas sa w obiegu ,uwas uzywane wiem ze sa super tanie ale nie bede ryjacym daje tyle ile usiebie bym zaplacil. jak jestes zainteresowany to daj znac.

    1. na dniach odezwe sie , Amorr 22/07/05 12:52
      moze 'lokalnie' kolo kupi

      ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

  6. ooo Mushkiny na TCCD :D , acd 21/07/05 13:17
    one sa niezle bo maja swietne tajmingi jak na TCCD !

    Za calosc ? 2000 - 2500

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. wiem wiem QPE uciechy z nich mialem + Abit AN7 = uuuuuuu :) , Amorr 22/07/05 12:56
      i troszke zal sie rozstawac ..........

      ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL