Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37185 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IRiver 64MB za 99zl - brac czy nie? , sakooL 20/07/05 23:20
Zobaczylem dzis w PTR w.w. playerka w tej cenie i sie zastanawiam czy go nie wziac. Do tej pory uzywalem noname'a z allegro (256MB, radio, dyktafon - innymi slowy pelna opcja ;)) ale sie jakis czas temu sie rozkraczyl, a ja mocno sie do niego przyzwyczailem. Zakupu nowego odtwarzacza nie przewidywalem, z powodu innych wydatkow, ale za te 99 zl jeszcze dalbym rade. Niestety nie znam dokladnej nazwy modelu, a interesuje mnie jakosc dzwieku, bo cena, nawet biorac pod uwage mala pojemnosc jest dosc niska.

  1. to chyba bylo to , sakooL 20/07/05 23:35
    http://sklep.iriver.pl/...z_produkt.php?idprod=231

    Chociaz tu w opisie jest mowa o 64 MB, a w tabelce juz 256 MB :/

  2. wow. , Wedrowiec 21/07/05 00:00
    to juz za tyle mozna kupic "playera" ? Co prawda 64 mb to nędza ale...

    Zaraz będę szukał czegoś za dwie stówy;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. Piszesz , Robak 21/07/05 00:05
    Niestety nie znam dokladnej nazwy modelu, a interesuje mnie jakosc dzwieku, bo cena, nawet biorac pod uwage mala pojemnosc jest dosc niska.

    To jak ktoś ma Ci powiedzieć czy jakość jest dobra. Zresztą za tą cene i pojemnośc to najważniejsze może się okazać radio. Jak by było bardzo dobre to można brać.

    1. nie sadze zeby odtwarzaczy z 64 MB bylo zbyt wiele , sakooL 21/07/05 00:10
      zreszta pozniej dorzucilrm linka. Wiem ze 64 MB to malo, ale jeden album w mp3@128 wejdzie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL