Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37117 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zmarł Andrzej Grubba!!! ['] , chris_gd 21/07/05 10:07
niech spoczywa w pokoju

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. o matkoooo ['] , ulan 21/07/05 10:22
    pamiętam jak gral, wtedy i tylko wtedy oglądałem tenis stołowy..
    wielka szkodza :-(((

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  2. ile ten Pan mial lat ? , bajbusek 21/07/05 10:30
    IMHO wcale wiekowy nie byl .... :(

    lubie pograc w tenisa stolowego i uwazam, ze ten czlowiek byl WIELKIM sportowcem :/ i wzorem

    1. 47 lat... , ulan 21/07/05 10:39
      chyba najwybitniejszy sportowiec Polski lat 80-tych. Ile ja sie wtedy tenisa stołowego naoglądałem...
      niedawno mieliśmy małyszomanie, a w latach 80-tych była grubbomania (tylko mniej komercyjna niz w dzisiejszych czasach)...

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

  3. ['][']['] , Cavva 21/07/05 10:33
    Przecież niedawno go widziałem w TV....
    Dzizyss, wielka szkoda....

    Trzeba wierzyć w cuda żeby być
    realistą...

  4. :(((((((((((( ["] , acd 21/07/05 10:37
    Pamietam, ze jak bylem mlodszy to poplakalem sie jak przegral z Valdnerem na Olimpiadzie...

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  5. Miał 47 lat , Sboard 21/07/05 10:38
    [*]

    ...najwazniejsze jest niewidoczne dla
    oczu...

  6. ['] - jeszcze raz choroba okazała się silniejsza... , Janusz 21/07/05 10:45
    I trudno coś dodać więcej.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

  7. był debeściakiem , Bergerac 21/07/05 10:52
    [']

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

  8. To się w głowie nie mieści ... , Muchomor 21/07/05 11:00
    ...[']
    Tydzień temu wylew zabrał elektryka z mojej pracy [']. Strasznie sympatyczny facet, nie chorował, 49lat.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  9. o fak :-( , Doczu 21/07/05 11:15
    [']

  10. kolejny wielki odszedl... :( , LoX 21/07/05 11:22
    [']['][']

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

  11. No.. nieeee... ['] , Grocal 21/07/05 11:34
    za mlody byl... za mlody!

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  12. ['] , Dhoine 21/07/05 11:42
    .....

  13. ['] , DJopek 21/07/05 11:44
    Faktycznie tenisista wspaniały, jak byłem młodszy byłem nim zafascynowany...

  14. zaczalem grac, , Tummi 21/07/05 11:56
    bo pokazywali jego mecze w TV.

    [']

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  15. wielka, wielka szkoda... , mirenium 21/07/05 12:07
    i kondolencje dla rodziny :(

    -=Shine On You Crazy Diamond=-

  16. [`] , Birdman 21/07/05 12:08
    co za swiat...

    ping?

  17. ['] , Bach 21/07/05 13:38
    moglby ktos w kocu wynalesc cos na nowotwory i inne swinstwa. jakis antybiotyk czy szczepionke...

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  18. Wielka szkoda [`] , Mademan 21/07/05 17:15
    Niestety nie ogladalem go jak gral bo bylem za mlody, a tenis stolowy lubie bardzo

  19. ['] , slawq 21/07/05 23:12
    szkoda człowieka, męczył się na koniec życia. Pamiętam jako dzieciaki grając w "ping pong" kłóciliśmy się kto z nas to Grubba.... Młody człowiek odszedł..

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL