Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46733 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co myślicie o nowych zabezpieczeniach BPH? , ViS 22/07/05 14:32
Dopiero miałem okazję się zalogować i to zobaczyłem, ale system podobno działa od kilku dni.
1) Hasło maskowane -> trochę się namęczyłem żeby wyłuskać z mojego hasła litery o konkretnej kolejności. Myślę że to spowoduje jeszcze częstsze spisywanie haseł na kartki a potem "odliczanie" z nich kolejnych cyferek
2) kod transakcji przesyłany smsem. Mi się wydaje bardzo fajne, nie trzeba będzie trzymać kartek z kodami. Ciekawe kiedy wystartuje i czy będzie się tyczyć każdego przelewu..

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. pkt 2 , wukillah 22/07/05 14:34
    nie kazdy ma jeszcze "komorke"

    just d'oh it!

    1. zawsze , Darek K. 22/07/05 19:06
      może korzystać z klucza umieszczonego lokalnie

      Everything that has a beginning has an end

  2. jakie nowe , kobjac 22/07/05 14:38
    już kiedyś korzystali z takiego wpisywania hasła i z tego co wypowiadają się fachowcy z tej dziedziny to jest ok - bezpieczne, ale zawsze jest ale. Co człowiek wymyślito inny może złamać to kwestia tylko czasu i umiejętnosci :)

    1. mi się wydaje , ViS 22/07/05 14:41
      że to zabezpieczenie przed keyloggerami
      ale drążąc temat, ktoś kto obserwuje wpisywane cząstki haseł dostaje wiązanki teoretycznie przypadkowych liter, może potem je ułożyć w całość, choć na pewno ten system mu to utrudni.

      Wukillah - no nie żartuj, nie wierzę że jak ktoś korzysta z internetowej bankowości to nie ma telefonu komórkowego... zresztą to tylko opcja.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. a jednak :) , Babek 22/07/05 17:06
        od 3 lat posiadam konto w Mbanku prowadzę także włąsną działalność i nie używałem komórki do kwietnia tego roku kiedy to siostra namówiła mnie bo miałą darmowy telefon zebym sobie kartę dokupił.. :)

  3. ja korzystam, a telefonu komórkowego nie używam. , j23 22/07/05 19:48
    Choć mam darmowy, służbowy, to go nie noszę (z wyj. wyjazdów delegacyjnych), bo komórki działają mi na nerwy i uważam że szkodzą zdrowiu. Jak ktoś chce do mnie zadzwonić na komórkę, to musi wcześniej wysłać maila z powiadomieniem, bym ją naładował i nosił ze sobą :-) Szef trochę się krzywił, ale załamał się na próbach reformowania mnie i mam z komórką spokój. Z bankowości też bym nie korzystał, ale niestety jest systemowy przymus na posiadanie konta.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. pod ViS miało być, , j23 22/07/05 19:51
      znowu nie trafiłem...

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

      1. no dobra :) , ViS 23/07/05 08:54
        to mamy Babka i J23 jako wyjątki :)
        zazdroszcze w sumie w jakiś sposób.

        I will not buy this record - it is
        scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL