Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53134 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Paczka uszkodzony Monitor LCD , tomimak 23/07/05 00:30
Wiec przez swoja glupote odebralem paczke wczoraj z monitorem LCD paczka byla w owinieta w czarnej foli nie zauwazylem uszkodzen ale po odbiorze i rozpakowaniu mam dziure w pudelku LCD uszkodzony po podlaczeniu w miejscu dziury wielka plama jakie sa dalsze postepowania zeby nie stracic pieniedzy ?

  1. A wiesz co to jest kropka albo przecinek? , Remek 23/07/05 00:36
    .... a od kogo kupowałeś?

  2. odebrałeś , rkowalcz 23/07/05 08:35
    ze sklepu czy od kuriera. Powinienies ją otworzyc przy kurierze i sprawdzic. Miałem tak z obudową że była wgnieciona (zestaw, nie tylko sama obudowa), spisałem protokół i odesłałem obudowę z protokołem i nie było problemu.
    W twoim wypadku czarno to widze :-(

  3. nie musisz odbierać przy kurierze , Demo 23/07/05 09:12
    tzn. nawet jak kurier już pojedzie, masz prawo zgłosić do kuriera pretensje że paczka dojechała uszkodzona...czy dostaniesz kasę zalezy od ubezpieczyciela kuriera (bo to on, nie kurier wypłaca odszkodowanie). Ale na pewno ścieżka trudniejsza, niż gdybyś przy kurierze to oblookał.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. okres , OzA 23/07/05 12:17
      na telefon o uszkodzeniu paczki jest chyba 7 dni

      tak ma przynajmniej DHL

      § 14


      W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub ubytku doręczanej przesyłki, Kurier doręczający przesyłkę niezwłocznie sporządza protokół szkód.
      Sporządzenia protokołu może zażądać także Odbiorca, jeśli stwierdzi on, że przesyłka jest naruszona.
      Jeśli uszkodzenie lub ubytek zostaną stwierdzone po odbiorze przesyłki, Odbiorca ma prawo w ciągu 7 dni od daty odbioru zażądać spisania protokołu szkody w obecności pracownika SERVISCO. Protokół podpisują Odbiorca oraz pracownik SERVISCO.

      http://www.dhl.com.pl/...zesy_ki_krajowe.high.html

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL