Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1857 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prosba o ocene dyskow pod wzgledem poziomu halasu , acd 25/07/05 12:08
Mam do wyboru takie dyski:
http://www.allegro.pl/...zosta%C5%82+wys%C5%82any.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57848569
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57605215
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58675046
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57898808

Pytanie proste: ktory z tych dyskow jest najcichrzy? Zwlaszcza pod wzgledem chrobotania (seek)

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. chm... , XiSiO 25/07/05 12:18
    WD zostaw odrazu... tylko samsung albo segate, przy czym ten drugi to np ja mialem 80GB na ATA byl nieslyszalny kupilem 120 na SATA slysze glowice, mialem 60 WD na poczatku cichy po 5 miesiacach glosniejszy od wentyla 12v na procku, sprzedalem i kupielem segate co slysze tylko jak glowica miele ostro.

    podobno nowa 400gb na SATA segate jest nieslyszalna (wg. najnowszego chipa)

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. >1000 to troche sporo , acd 25/07/05 13:27
    ja myslalem wydac ok 600 zl...

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  3. odpowiedź jak zwykle , DrLamok 25/07/05 13:58
    PATA - Seagate
    SATA - Samsung

    1. no nie do konca , macol 25/07/05 21:25
      ja niestety naleze do osob slyszacych dosc wysokie dzwieki i mam problem z moim seagate barracuda V 120gb pata Ten cholerny dysk a raczej jego talerze generuja bardzo "wysoki" swist, ktory doprowadza mnie do szalu. Ogolnie moi znajomi tego nie slysza ani u mnie ani u siebie. A ja mam tak ze jak wchodze do pokoju z kompem to od razu wiem kiedy pracuje w nim twardziel seagatea :/ Ten dysk jest dla mnie przeklenstwem :/ Nawet zwiekszenie obrotow wiatraka na procu nie bylo w stanie zagluszyc tego swistu.
      Ale nie martw sie, malo osob slyszy tak wysokie tony :D

      ja chce 100% jasne tpc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL