Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8007 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyszly nowe Omegi do Radeonow oparte na Cat 5.7 , sakooL 26/07/05 17:23
http://www.omegadrivers.net/

  1. Nareszcie , Mademan 26/07/05 18:30
    dzieki ci dobry czlowieku, ostatnie Omegi byly wolniejsze od poprzednich, zobacze jak sie sprawuja te najnowsze

    1. jak potestujesz to daj znać czy są lepsze , Artaa 26/07/05 19:12
      proszę

      1. Prosze bardzo , Mademan 26/07/05 23:59
        Zostalem mile zaskoczony, sterowniki sa minimalnie szybsze od Omega Catalyst 5.4 (wedlug mnie najszybszych do tej pory). Testowalem tylko w GTA:SA, Far Cry i CS 1.6 bo tylko w to pogrywam :). Swietny pomysl z dodaniem do sterownikow programu ATI Tray Tools, ktorego i tak uzywalem.

    2. czy masz moze... , Brendyman 26/07/05 20:00
      ...mozliwosc przetestowania Battlefielda 2 na tych sterach? Gdy wrzucilem oryginalne Caty 5.7 z CCC to niestety BF2, BF Vietnam (i kilka innych gier) odmowilo posluszenstwa...

      - ..started talking to yourself I see..
      - The only way I can be sure of intelligent conversation

      1. Niestety , Mademan 27/07/05 00:04
        Raz tylko instalowalem Cataysty z tym graficznym bajerem, co wymagaja NetFramework (chyba to CCC) no i nie dosc ze te fajerwerki zabieraja wiecej ramu niz Counter Strike 1.6 to jeszcze zamulaja calego kompa bo integruja sie z powloka. Od tego czasu odpuscilem sobie oryginalne stery ATI nawet te ze starym Control Panel i jade tylko na Omegach. Battlefield 2 i Vietnam niestety nie moge przetestowac bo nie posiadam :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL