Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Robek 05:14
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16

 Dzisiaj przeczytano
 17727 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

film w formacie ogm - nie dzialaja napisy - help! , Batie 27/07/05 18:12
w jaki sposob wyswietlic napisy do w/w formatu - sciagalem 4 GB 5sezonu przyjaciol i okazalo sie ze sa w tym programie - zainstalowalem kodeki ale niestety nie dzialaja napisy:(
uzywam do odtwarzania ALLPlayera

pomozcie

  1. media player classic wyswietli, , konto_usuniete01 27/07/05 18:22
    trzeba przestawic 'output' na 'vmr7 renderless' albo 'vmr9 renderless', jezeli przycina przy zmianie napisow (glownie na radeonach) to warto zmniejszyc 'subtitles' -> 'maximum texture resolution' na 384x288

  2. thx ale jest ale , Batie 27/07/05 18:48
    dzieki napisy dzialaja ale gdy wezme "full screen" zamiast przyjaciol mam czarny ekran:( tzn glos jest i napisy tylko jest czarno - to samo jest jesli sprobuje zmienic rozmiar okna na mniejszy czy wiekszy - w standardowym okienku jest wszystko ok

    co jest?

  3. sprobuj uzyc napisow w formacie SubRip (.srt) , zdezorientowany 28/07/05 09:05
    mnie w z filmem w formacie ogm takie najlepiej dzialaly - z innym mialem problemy

    ZX Spectrum w telefonie - Knight Lore w
    wolnej chwili :)

  4. ok juz , Batie 28/07/05 18:59
    juz ok dalem rade

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL