Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27623 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaka macie temp. chipsetu??bo u mnie ok.40 C dzis bylo podczas grania... , blazejm 28/07/05 18:54
...i sie zastanawiam jaka jest max.temp. dla Nforce3.moj maj tylko radiator standardowy a temp.mierzylem termometrem pokojowym dotykajac radiatorka.temp.byla ok.38 ale dodajac blad pomiarowy ok.40C.na mojej plycie chipset jest niefortunnie umieszczony obok zlacza AGP i podgrzewa sie nawzajem z Radeonem:)ale wszystko smiga stabilnie.

  1. zdejmij radiator i patrz na monitor temperatury , Okota 28/07/05 19:07
    ostatnia jaka zapamietasz bedzie ta nieprzekraczalna.

    cholera mnie bierze jak czytam te wszystkie ankiety!
    jeszcze brakowalo tylko ankiety jakiego masz duzego....
    ..psa
    ja chce filtr antyankietowy!

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. oki wyloozuj...jak ci sie cos nie podoba to nie musicz czytac , blazejm 28/07/05 19:33
      na boardze uzytkownicy moga zadawac kazde pytanie.a to chyba nie jest jakies Off Topicowe ze sie o temp.pytam???

      1. pewnie bylo , tommi 28/07/05 22:16
        swoja droga mogles zapytac ile kto ma w zwisie to by bylo ciekawie a tak ameryki nie odkryles

        Śmiech to najlepsze lekarstwo na
        wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

      2. ale on nie jest sam , macol 28/07/05 22:18
        na cholere wymieniac sie tymi temperaturami ? Co tym osiagniesz ? Chcesz wiedziec ile jest max na chipsecie to na strone producenta i do specyfikacji ukladu a nie pierdoly pisac

        ja chce 100% jasne tpc

      3. Ehh , Mademan 29/07/05 00:46
        O rany, ale masz tam chlodno, myslalem ze napiszesz 60 stopni albo 70 jak jest umnie podczas grania, a tymi 40 stopniami to nie zaimponujesz nawet mojej karcie sieciowej, nie mierzylem miernikiem ale parzy :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL