Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40685 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o dysk WD40EB i o Akwarium (woda zielenieje) , Nazgul 31/07/05 16:55
No wiec, dysk ma bady, jest troche zciorany, a nie ma juz gwarancji. Gdzie szukac jakiegos toola do low format albo cos takiego co moze mu troche pomoc? Zawsze to 40 Gb miejsca na pierdoly :D
A drugie pytanko to akwarium. Mam zbiornik 85 l. Co robic zeby woda sie nie psula i nie zieleniala? Wczoraj musialem zmienic wode a miala ona tylko 3 miesiace. Moze to wina slonca? Czy zrobic tak zeby calkowicie nie docieralo do niego swiatlo sloneczne? Moga mi dac jakies rady na wode doswiadczeni akwarysci? pozdrawiam

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. odp , shavell 31/07/05 17:02
    Do walki z badami polecam hdd regenerator powinien sie nadac, a jezeli chodzi o low level format to musi byc jakis soft na stronie producenta dysku. Na akwarystyce niestety sie nie znam ;)

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  2. Z low level formatem musisz uważać ... łatwo zepsuć dysk. , Tomuś 31/07/05 18:12
    ad1. Spróbuj programem wdclear.exe ... nie tylko dla wd-ków.
    ad2. Żarłoczny glonojad i dobry filtr powinien pomóc. Tak ... słońce też przyczynia się do nadmiernego rozrostu glonów.
    Proponuję małego lub 2 małe glonojady. Szybko poradzą sobie i ... urosną :)

  3. No i pamiętaj, aby się nie pomylić: glonojad nie naprawia ... dysku. , Tomuś 31/07/05 18:14
    Pozdrawiam.

    1. przydalby sie taki Badojad , kubazzz 31/07/05 18:29
      wrzucasz dysk do akwarium i wyjmujesz naprawiony za 3 dni.

      SM-S908

  4. rozumiem ze , Quest 31/07/05 22:27
    akwarium uzywasz do Water Cooling'u proponuje borygo dolac, albo srodek na glony (najlepiej przedawkowac) :) Danger Den ma tez srodek ktory uzywalem Water Wetter w proiline kiedys kupilem. najlepiej akwarium calkowicie obudowac, zebyswiatlo sie nie dostawalo. im wiecej slonca tym wiecej glonów. pozdr.

    1. 85 litrow do WC? , kubazzz 1/08/05 00:08
      chyba ze to zbiorcze na kilka kompow:)

      SM-S908

      1. bez nagrzewnicy , Quest 1/08/05 00:17
        czemu nie ;)

  5. co do pyt.2 , slawq 2/08/05 23:20
    to lepiej zeby akwarium stalo w zacienionym miejscu, ja u siebie calkowicie wody jeszcze nie zmienialem, juz jakies poltora roku, glonojad żeruje tylko troche leniwie..taki z 13 cm dlugosci... żadnej chemii do zwlaczania glonów nie proponuje...

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL