Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43167 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Koledzy mam problem z 920 C i ... , Stiven 2/08/05 08:56
Adobe PageMaker.
Otóż po zainstalowaniu adobe nie mogę drukować polskich czcionek w Wordzie, jakimkolwiek.Czcionki są przesunięte albo nakładają się na siebie. Kiedyś juz miałem taki sam problem ale było ładnych kilka lat temu i nie pamiętam co i gdzie. Przedtem zadzowniłem do HP i mi powiedzieli że tak się robi po zainstlowaniu tego właśnie programu (adobe PM) i trzeba usunąć jakieś tak pliki i zamienić je jeszcze innymi.
W necie nie ma żadnego rozwiązania tego problemu. W HP na HelpLine nic nie wiedzą na ten temat. Zostaje mi tylko format c: itd bo wywalenie Adobe PM i sterowników HP nic nie daje a mam pełno danych na kompie i bardzo duzo czasu bym stracił przegrywając to wszytsko itd. a wiem że mozna ten problem rozwiązać w 5 minut.
HELP !!!

  1. Problem rozwiązany !!!! Hi hI , Stiven 2/08/05 09:24
    Jak by ktoś miał ten sam problem to pisać

    1. napisz tu rozwiązanie , myszon 2/08/05 10:27
      będzie prościej.

      1. o ile pamięć mnie nie myli , ulan 2/08/05 17:20
        to mieszał i to zdrowo w polskich czcionkach menadżer czcionek adobe i wywalenie go lub wyłaczenie rozwiązywał problem. tylko, że taki błąd był lata temu, więc nie poprawili przez tyle lat????

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL