Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 00:34
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 1528 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

VoipBuster - komunikator , Mulit 3/08/05 21:52
Witam, mam pytanie jestem zarejstrowany w tym programie dzowniłem juz kilka minut na stacjonarne ale narazie nie mam do kogo wydzwonic aby bylo 30minut, ale kiedys bym wydzwonil i chcialem sie dowiedziec , bo ponoc po 30minutach jest the end, klapa czy to prawda ?A jeszcze jedno wie kto moze jak wpisac numer zeby zadzwonic na telefon komórkowy , bo ponoc jakos mozna . Pozdro

....::::IntenCity::::....

  1. a nie masz teraz , atay 3/08/05 21:58
    server dead ?

    _- Atay -_

  2. nie... , Mulit 3/08/05 21:59
    teraz aktualnie specjalnie sprawdzielm dla pewnosci i jest wszystko pieknie po 2 sekundach sie łączy idealnie

    ....::::IntenCity::::....

  3. heh , atay 3/08/05 22:03
    mnie troszke zrobilo w konia ...
    rozmawialem i przerwalo polaczenie po 2 minutach, przez 30 min byl "Server dead", u kumpla to samo. A potem sie okazalo ze nabil mi 15x takich samych rozmow (kazda rozpoczynala sie od tej samej godziny dokladnie), wiec cos w systemie jest zrabane. Mam nadzieje, ze mi to naprawia.

    _- Atay -_

  4. he.. , Mulit 3/08/05 22:06
    tylko to jest minusem wlasnie ze po 1.5 minuty przerywa , ale potem dalej i jazda.. czego oczekiwac od takiego fajnego progsu, tylko ciekawe czy blokują po 30minutach kurde

    ....::::IntenCity::::....

  5. Z tego co wiem , Slawoj 4/08/05 00:20
    to narazie jedyne ograniczenie to długość pojedynczej rozmowy - niby jest 1 min ale w praktyce wychodzi cos ponad dwie. Żeby było unlimited - oczywiście w okresie betatestów - trzeba załadować konto 1 Euro...

  6. ..to ja bardzo chetnie , asjel 4/08/05 20:22
    To ja Bardzo chetnie bym zostal tym beta- tylko nie bardzo jest jak zaladowac :/ ponadto maja baaaardzo slaby help :/
    czasem jeszcze u mnie brakuje dzwieku - ale ogolnie te 1.30 mozna pogadac :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL