Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8368 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Music] Jean Michel Jarre dziś w Gdańsku , Grocal 4/08/05 09:01
Szczegóły tutaj: http://miasta.gazeta.pl/...to/1,35612,2854031.html
Krotko:
18.00 - Dom Uphagena na Dlugiej

Bede na 100%!

Na pewno, na razie, w ogóle...
Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
Ortografia nie gryzie!

  1. ja tam poczekam na koncert :D , chris_gd 4/08/05 10:09
    bilecik jest teraz tylko odliczanie

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. bilecik tez mam.. nawet dwa... , Grocal 4/08/05 11:13
      Co nie znaczy, ze nie moge skoczyc i sprobowac zdobyc autograf, zrobic fotki, itp. ;)

      Na pewno, na razie, w ogóle...
      Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
      Ortografia nie gryzie!

  2. chyba pogoda nie dopisze , garnek 4/08/05 16:04
    :((

  3. Ja mam bileciki , PaWiAn 4/08/05 17:21
    do sektora A1 przy samej scenie

  4. Mam, mam, mam... taaaak! AUTOGRAF!! , Grocal 4/08/05 20:27
    Zaraz po pracy dawaj w autobus i bylem w pol do szostej pod Domem Uphagena. Kolejka juz byla spora.
    Jakies 15 minut po osiemnastej zjawil sie JMJ, zamachal energicznie do krzyczacej gawiedzi, rozsiadl sie przy szklanym stoliku i zaczal rozdawac autografy. Niestety troche to chaotycznie wygladalo, bo z kolejki zrobil sie tlum centralnie pchajacy sie w kierunku artysty, ale jakos dotarlem. Zdobylem piekny autografik JMJ na okladce pierwszego albumu jaki kupilem ("Images"). Udalo sie tez zrobic pare fotek, ale na razie sa w aparacie a poza tym znajac moje mozliwosci nie sa rewelacyjne ;)
    Pogoda byla w porzadku, JMJ rozesmiany i jak zawsze energiczny. A co mnie uderzylo, to fakt, ze w dalszym ciagu nie widac uplywu lat na twarzy Jarre'a. Ponad 50tka na karku a z twarzy dalej mlodzieniec... Pozazdroscic!

    Za trzy tygodnie zas - koncert!
    El-pozdrowienia!

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. gratki, jednak dla mnie to tylko kawalek karteczki podpisanej , chris_gd 4/08/05 21:12
      wiem, ze dla wielu to cos cennego, jednak mnie to jakos nigdy nie bawilo, no moze podpisik Dennisa Rodmana :D
      jakby nie bylo siedze i licze godziny do koncertu
      sektor A1 :D

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. no nie taki kawalek karteczki , Grocal 4/08/05 21:57
        A poza tym w ogole sam fakt spotkania JMJ zrobil na mnie wrazenie...

        Na pewno, na razie, w ogóle...
        Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
        Ortografia nie gryzie!

  5. Kto jeszcze jest w A1? , Grocal 4/08/05 21:59
    No bo juz wiemy, ze ja i moja girl, chris_gd, PaWiAn (i ich goscie jesli takowi sa)
    Kto jeszcze?
    Moglaby sie ekipa TPCow trzymac w kupie a bedzie razniej :)

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  6. Ze mną , PaWiAn 5/08/05 10:06
    jadą jeszcze 2 osoby

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL