Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7546 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterowniki dla karty TV - (PixelView Play TV PAK) pod XP ? , bonusik 4/08/05 12:29
Posiadam karte Tv i dla PixelView Play TV PAK ( Conexant 878A) i za nic nie moge znalesc sterow pod xp do niej?!Bo te od PROLINKA sa do bani!Komp sie wiesza!
Prosilbym o jakis link...:)))
Z góry dziekuje i pozdrawiam!
  1. a sprawdziles rev. karty? , ksiaze 4/08/05 13:09
    nie wiem jak z tym modelem (mialem TV PRo) ale moj mial kilka rev. (na kacrcie byla literka np. C,D,E,F) i w zaleznosci od tej literki taki sterownik chodzil, poza tym olej program do odtwarzania tv lepije jakiegos moretv albo innego borga.;-)

    1. Dokladnie. , marsellus 4/08/05 14:30
      Najpierw sprawdz revision karty (jest napisane na laminacie), a potem ściągnij sterownik na przykład stąd: http://www.prolink.com.tw/...ducts/discontinue.htm

      ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. ja jakieś znalazłem , Pawelec 4/08/05 13:11
    jak chcesz to wyślę kilka różnych - coś podpasujesz

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  3. posiadam program moretv , bonusik 4/08/05 14:35
    posiadam program moretv ale wczesniej zainstalowalem orginalne stery od prolinka.Czy to znaczy ze mam odinstalowac te stare stery i odpalic program moretv??(znaczy sie czy ten program sam wykryje moja karte???) a co do BORGA to jak odpalam to pisze ze brak wolnej pamieci (mam 512) co mi sie wydaje troszke smieszne!
    Pomożcie!
    POZDRAWIAM!

    1. Aby korzystać... , marsellus 4/08/05 14:41
      ...z oprogramowania takiego jak moretv czy borgtv musisz mieć prawidłowo zainstalowany sterownik do karty, bez tego nic nie zrobisz.

      ~~~~ sapere aude ~~~~

  4. Masz ............ , MłOdY 4/08/05 16:25
    http://www.tdt.org.pl/szczegoly.php?id=34414
    http://www.tdt.org.pl/szczegoly.php?id=34222

    Niech żyje i umacnia się policja
    boarda TPC.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL