Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7657 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam zewnetrzny odtwarzacz DVD - da rade go jakos podlaczyc do kompa i ... , garnek 4/08/05 12:55
i np przegrac jakies dane z nagranego DVD? Chodzi konkretnie o czyste dane - jakies duperele, gry, muzyke itd... kumpel ma nagrane na DVDku ale zepsul mu sie odtwarzacz i chcialby zgrac to jakos na twardziela.

  1. czasem się da , Pawelec 4/08/05 13:00
    niektóre (stare i duże) odtważacze miały czytniki komputerowe tzn. normalne ATA i można było wyjąć go z obudowy i wsadzić do kompa. W drugą stronę (z kompa do stacjonarki) to już było niełatwo - problem obudowy i firmware samego dvidika był. A we wszelkich stacjonarkach typu slim to wogóle zapomnij.....

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. o jezooo.. odtwarzacz...... , Pawelec 4/08/05 13:01
      idą po mnie, bez odbioru........

      Tom Drwal
      LAS Ltd.

  2. Chyba nie rozumiem , Mademan 4/08/05 13:01
    Masz zewnetrzny komputerowy naped DVD, czy odtwarzacz DVD podlaczany do TV ? Jezeli to pierwsze to pewnie kabelkiem USB mozna podlaczyc i robic wszystko, jezeli to drugie to wiekszosc odtwarzaczy nie mozna podlaczyc do komputera bez dosc skompliowanych przerobek (tylko dla zaawansowanych elektronikow), ale sa tez takie ktore takie polaczenie umozliwiaja, trzeba zagladnac do instrukcji albo zobaczyc z tylu jakie to DVD ma wyjscia.

    1. yy dokladnie odtwarzacz podlaczony do TV , garnek 4/08/05 13:10
      to prosty, tani odtwarzacz Ronin, z tylu ma kilka wejsc chinch i jedno duze wejscie Scart out ...wiec chyba nie za bardzo da rade cos z tym zrobic...

  3. jak nie ma ata to sie nie da , bartek_mi 4/08/05 13:29
    321

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. Ja kiedyś podłączałem nagrywarkę stacionarną , Paweł27 4/08/05 13:31
    do kompa przez Fire Wire i system widział napęd, ale co do odtwarzacza to raczej wątpiębo jakim złączem ?

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL