Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7843 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak w FDDShow zrobić żeby napisy wyświetlały sie pod filmem? , Zajkos 4/08/05 14:28
tzn na tym czarnym pasku pod filmem a nie na filmie, bo to troche bez sensu, tyle wolnego miejsca pod spodem a napisy cisną się na obrazie (chodzi o obraz na TV-OUT).

  1. hmmm , bartek_mi 4/08/05 16:50
    video decoder configuration->subtitles->vertical position

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. napis zjeżdza na dół , Zajkos 5/08/05 08:14
      ale jak wysuwa się poza film to częśc poza jest niewidoczna

      1. hmm , bartek_mi 5/08/05 12:01
        moze skorzystaj z programu tu polecanego divxg400 czy jakos tak?
        podobno pozwala korzystac z napisow w overlayu ale wiecej nic nie powiem bo to co dostarcza ffdshow mi wystarcza i nigdy g400 nie uzywalem

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. nie nie nie nie nie , dFour 5/08/05 18:10
    jest bankowo taka opcja

    jak wroce do domu Ci slicznie opisze jak to zrobic

    1. no to powiem tak , dFour 5/08/05 20:41
      opcja letterbox, przy której teraz mam 4:3 ustawione, odpowiada za to, jak obraz jest wyświetlany, jeżeli jest na 4:3 to jest śliczny kwadracik i napisy będą się znajdować na dole filmu

      i dokładnie z takimi opcjami jak na tym screenie masz napisy poniżej filmu

      http://orion.media4u.pl/~ogo/letterbox.jpg

      1. dzieki za odpowiedz ale nie moge teraz tego sprawdzic , Zajkos 5/08/05 23:13
        byc moze nei mam wlaczonej opcji 'Proces whole image' i dlatego ucina mi napisy poza filmem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL