 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 30123 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Czy ktos ma do sprzedania jakiegos AMD na Socket A ? Jak najtaniej... , Nazgul 7/08/05 10:31 Bo na allegro 90 % ofert to kolesie ktorzy sprzedaja procki nie dzialajace a pisza ze nie moga ich sprawdizc, ale dzialaja ale gdyby nie dzialaly to nie ich wina :) Sciemy na maxa. A ja potrzebuje cos klasy Duron 700 - 800 w niedrogiej cenie. Wiem ze z tym na gielde, ale mi potrzeba na gwalt :P
PS - jesli ktos chce wspomoc nowa otwarta firme komputerowa, tym ze sprzeda mi taniego procka do biura, to prosze tu napisac, a ja odezwe sie na priv. pozdrawiampeople can fly, anything
can happen...
..Sunrise.. - Nazgul: , spieq-Redakcja 7/08/05 10:41
handel, usługi?
Jaki charakter?To ja, ten słynny emotidestruktor.
[podążaj za Żółtą Taksówką...] - hmmm handel, uslugi, itp :) , Nazgul 7/08/05 11:01
Mam nadzieje ze jakos pojdzie, dlatego szukam taniego procka do kompa do biura (Linux, Open Office) :Ppeople can fly, anything
can happen...
..Sunrise..
- mam dwa do sprzedania , capri 7/08/05 12:13
D1400 i XP2000+ - oba sprawne 100%
i jeszcze mobo epox'a 8kha+ (jakby co ^^)Quidquid latine dictum sit,
altum videtur - a jak cenowo? , Nazgul 7/08/05 12:17
pozdrpeople can fly, anything
can happen...
..Sunrise.. - [;..;] , GesTee 7/08/05 13:33
własnie jak cenowo ten 2000+:) - dogadamy sie , capri 8/08/05 14:02
nizej niz na allegro i 100% bezpieczenstwa i gwarancji :)Quidquid latine dictum sit,
altum videtur
- hmmm , Chucky 7/08/05 12:28
na gwalt to procesor sie nie nadaje... ;)Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650 |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|