Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35

 Dzisiaj przeczytano
 30200 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy mozna jakos udostepnic w LANie skaner? , dawidy 7/08/05 17:35
A konkretnie chodzi o takie urzadzenie wielofunkcyjne lexmarka. Bo drukarka sie udostepnia normalnie, a skaner nie wiem jak, nie wiem czy to wogole mozliwe.

102594

  1. he he he, można, ale , j23 7/08/05 18:36
    pod Linuksem :-))) W SANE jest to standartowe, ale w windowsowym twainie tego nie przewidziano. Czasami w drogich skanerach producent się lituje i sam udostępnia odpowiednie sterowniki. Inaczej musisz kupić coś w stylu RemoteScan albo zamiast twaina zainstalować SANE (jest też wersja pod Windows).

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. oho, to widze ze nie bedzie lekko , dawidy 7/08/05 19:15
      no nic, dzieki za info

      102594

  2. hm... , CAREK13 7/08/05 21:37
    jesli chodzi o kmbajn lexmarka, to wiem, ze w firmie gdzie ostatnio pracowalem odbywalo sie takie cos na zasadzie, ze wlaczales w kompie strone internetowa, ale "na lexmarku" wrzucales dokument, podawales kod i zeskanowany dokument od razu byl na kompie docelowym... jakos tak to bylo ;)

  3. skombinowalem juz RemoteScan , dawidy 8/08/05 00:54
    Maly programik (~850KB), instaluje sie go jako serwer albo jako klient. Niebawem sprawdze jak to dziala.

    102594

    1. harcerz nie kradnie-harcerz jest dobrym "organizatorem"... , j23 8/08/05 08:28
      Ciekawi mnie czy Windows dalej będzie miało tylu zwolenników gdy wprowadzą DRM i zabiorą się na serio za kontrolę legalności softu... Na razie dzięki "kombinowaniu" większość poucza mnie że Windows jest lepsze od Linuksa a M$ Office od OpenOffice. Mam nadzieję że będzie dobrze działać ;)

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL