Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45903 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

odtwarzacz mp3 , kojot 8/08/05 19:43
mam zamiar nabyć ,ale nie za bardzo się orientuje w temacie,jeśli macie jakies propozycje piszcie.
aha ma miec 512MB pamieci i cene na poziomie ok 400-500zł,i jeszcze tuner

pomyśl, zanim napiszesz coś
głupiego...

  1. z propozycji: , Iza WGK 8/08/05 19:58
    http://sklepwgk.pl/cennik.php?id=mp3&prod=

    - Creative MuVo TX 512MB FM za 416.00
    (mamy prywatnie w domu i druga osoba w firmie, solidny, dobrze gra, ma (co imho ważne) wlasną wtyczkę USB (zpomnij o kablach jak w wersji n200). Idealny player za dobrą cenę
    Mały, leciutki, upgradowalny firmware

    - MSI Mega Player 520 512MB FM za 423 zł
    http://sklepwgk.pl/prod.php?id=MSIMP520512FM

    How fortunate the man with none ...

    1. ale uwaga!! , kubazzz 8/08/05 21:01
      Muvo TX FM!!!
      albo Muvo v200

      Muvo TX [bez FM] nie ma radia i powinien byc tanszy sporo niz 400zl.

      SM-S908

      1. "i jeszcze tuner" , Iza WGK 8/08/05 21:05
        słowa kolegi :-)

        How fortunate the man with none ...

        1. no i? , kubazzz 8/08/05 21:29
          nie rozumim:/

          SM-S908

          1. dotyczyło to , Iza WGK 8/08/05 23:56
            "Muvo TX [bez FM] nie ma radia i powinien byc tanszy sporo niz 400zl."
            Kolega zaznaczył, że chce z radiem, więc nie wiem po co to pisać:]

            How fortunate the man with none ...

            1. zeby nie kupil , kubazzz 9/08/05 01:19
              przypadkiem BEZ fm.

              SM-S908

  2. poszukaj , kubazzz 8/08/05 21:02
    irivera ifp795 albo 895. moze okolo 500zl beda.

    SM-S908

  3. iriver jest fajniutki , kojot 9/08/05 01:29
    ale mysle że ciut za drogi jak na zabawkę...wiec chyba wybiore creativa z radyjkiem pomimo paru małych niedogodności

    pomyśl, zanim napiszesz coś
    głupiego...

  4. nie polecam iAudio 5 , Zajkos 9/08/05 09:16
    mam, jestem zawiedziony, spodziewałem się dobrego dźwięku, ale widocznie jestem audiofilem albo świrem bo dźwięk mnienie satysfakcjonuje. Jest za mało soczysty, za mało wyrazisty. Testowałem na słuchawkach Koss Porta Pro i dołączonych do zestawu oraz na zupgradowanym sofcie.
    Do tego dochodzi niewygodne sterowanie, praktycznie brak wzrostu głośności od chyba 33 (na 40), za to pod koniec skali pojawiają się bardoz wyraźne zniekształcenia niskich tonów, na pewno nie wina słuchawek.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL