Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45931 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kurier GLS termin dostarczenie przesyłki , Koy 8/08/05 19:51
Paczka została wysłana w piątek rano i do dzis jej brak. Co sie dzieje??Czy kurier nie ma obowiązku dostarczenie przesyłki na drugi dzien roboczy od wysłania?? Bo jak by tak było to dzis paczka powinna byc dostarczony. Jak to z tym jest???

Koy

  1. na ich stronie , Spienty 8/08/05 20:01
    http://www.gls-poland.com/...itional_services.php3 mozna dowiedziec się duzo ciekawych informacji na temat terminu dostawy.

    pozdrawiam

  2. ma obowiązek , Iza WGK 8/08/05 20:02
    dostałeś od firmy która ci ją wysłała numer listu przewozowego? Jeśli tak, to sprawdź na infolinii (www.szybkapaczka.pl) - zostaniesz automatycznie połączony do najbliższego Twojego oddziału.

    Czasem GLS się myli i wysyła paczkę gdzie indziej lub wogóle nie wychodzi z sortowni :| Poczta jakoś się nie myli, a im i owszem.


    Kurierzy jeżdzą do 17stej, więc już jej raczej nie dostaniesz :/

    How fortunate the man with none ...

    1. tak mam numer paczki , Koy 8/08/05 20:10
      sprawdzałem na stronie i oststani wpis jes 8.14 "w doręczeniu". W sumie nie wiem co oni uwazają ze paczka jest od rana doręczana i niestety doręczona nie została

      Koy

  3. to także polecę linka , Iza WGK 8/08/05 20:07
    http://www.gls-poland.com/graphics/AGB_poland.pdf

    6. W obrocie krajowym, Przewoźnik deklaruje doręczenie Przesyłki do końca następnego dnia roboczego po dniu jej
    odebrania.

    ps. uwielbiam ten fragment:)
    1. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności z tytułu całkowitej lub częściowej utraty, zaginięcia lub uszkodzenia Przesyłki
    a także za zwłokę w jej przewozie na zasadach określonych w przepisach prawa, w tym w szczególności
    spowodowanych Siłą Wyższą. (!)

    How fortunate the man with none ...

  4. hehe.. , Coyote 8/08/05 20:27
    ...popatrzcie, co ja znalazłem na stronie swojej paczuszki w firmie Stolica: http://img165.imageshack.us/...65/3597/snap8yy.jpg

    hehe - już prawie 25 lat do mnie idzie :]

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

  5. Powiem szczerze , KoDa 8/08/05 20:47
    GLS to najbardziej gowniana firma kurierska jaka znam.
    Tez mialem z nimi takie problemy - Przesylka wyslana w czwartek doszla do mnie w srode (nastepnego tygodnia) bo panowie kurierzy "zapominali" wziasc ja z magazynu.

    Juz lepiej wziasc DHL lub nawet PP.

    http://kordian.it

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL